Logo van Atlético Saltillo

Atlético Saltillo

Vlag van Mexico Mexico • Liga Premier Serie A
W L D L L Recente vorm

Volgende wedstrijd

Liga Premier Serie A •

Logo van Atlético Saltillo Atlético Saltillo
VS
Estadio Olímpico Francisco I. Madero Wedstrijdvoorbeschouwing

Teamvorm

Laatste 7 wedstrijden

L W W L D L L
Gewonnen 2 29%
Gelijk 1 14%
Verloren 4 57%

Kerncijfers

Doelpunten voor/wedstrijd 1.46
Doelpunten tegen/wedstrijd 2.38
Winstpercentage 29%
BTS-percentage 71%
Clean sheet-percentage 17%

Laatste 7 wedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.67
Doelpunten tegen/wedstrijd 2
Winstpercentage 33%
BTS-percentage 67%
Clean sheet-percentage 33%

Laatste 3 thuiswedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.25
Doelpunten tegen/wedstrijd 2.75
Winstpercentage 25%
BTS-percentage 75%
Clean sheet-percentage 0%

Laatste 4 uitwedstrijden

Doelpuntentrends

Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 83%
Meer dan 3.5 doelpunten 58%
BTS 71%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 67%
Meer dan 3.5 doelpunten 67%
BTS 67%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 100%
Meer dan 3.5 doelpunten 50%
BTS 75%

Stand

Liga Premier Serie A

Volledige stand bekijken
# Club G G G V D Ptn
6 Correcaminos UAT II 7 3 2 2 +1 11
6 Delfines Coatzacoalcos 7 2 3 2 0 9
7 Guerreros 6 2 1 3 -2 8
7 Guerreros del Pacifico 6 2 1 3 -4 8
8 Atlético Saltillo 7 3 0 4 -7 8
8 Real Refineros 7 2 1 4 -2 7
9 Real Apodaca 7 1 1 5 -6 4
9 Ciervos 7 1 0 6 -19 2
10 Héroes de Zaci 6 0 1 5 -9 2
10 Cañoneros Marina 7 0 0 7 -24 0

Recente wedstrijden

Komende wedstrijden

Thuis vs uit

Thuis Estadio Olímpico Francisco I. Madero

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
33%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.67
Doelpunten tegen/wedstrijd
2
BTS-percentage
67%
Clean sheet-percentage
33%

Uit

Gespeelde wedstrijden
4
Winstpercentage
25%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.25
Doelpunten tegen/wedstrijd
2.75
BTS-percentage
75%
Clean sheet-percentage
0%

Gedetailleerde teamstatistieken

Per wedstrijd

Voor Tegen
Doelpunten 1.46 2.38
Balbezit
Doelpunten 1.67 2
Doelpunten 1.25 2.75

Corners, kaarten, buitenspel en overtredingen worden voor deze competitie niet bijgehouden - alleen doelpunten.

Voorspellingen komende wedstrijden

Extra inzichten

  • Scoringspatroon

    Gemiddeld 1.5 doelpunten per wedstrijd, en in 71% van de wedstrijden scoorden beide teams.

  • Verdediging

    Krijgt gemiddeld 2.4 doelpunten per wedstrijd tegen en houdt in 17% van de wedstrijden de nul.

  • Thuisvoordeel

    Wint 33% van de thuiswedstrijden tegen 25% uit - een duidelijk thuisvoordeel.