Logo van Artesanos Metepec

Artesanos Metepec

Vlag van Mexico Mexico • Liga Premier Serie A
W W W W D Recente vorm

Volgende wedstrijd

Liga Premier Serie A •

Logo van Artesanos Metepec Artesanos Metepec
VS
Unidad Deportiva Martín Alarcón Hisojo Wedstrijdvoorbeschouwing

Teamvorm

Laatste 7 wedstrijden

W W W W W W D
Gewonnen 6 86%
Gelijk 1 14%
Verloren 0 0%

Kerncijfers

Doelpunten voor/wedstrijd 2.21
Doelpunten tegen/wedstrijd 0.54
Winstpercentage 88%
BTS-percentage 42%
Clean sheet-percentage 58%

Laatste 7 wedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 2.67
Doelpunten tegen/wedstrijd 0.33
Winstpercentage 100%
BTS-percentage 33%
Clean sheet-percentage 67%

Laatste 3 thuiswedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.75
Doelpunten tegen/wedstrijd 0.75
Winstpercentage 75%
BTS-percentage 50%
Clean sheet-percentage 50%

Laatste 4 uitwedstrijden

Doelpuntentrends

Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 88%
Meer dan 2.5 doelpunten 63%
Meer dan 3.5 doelpunten 13%
BTS 42%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 100%
Meer dan 3.5 doelpunten 0%
BTS 33%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 75%
Meer dan 2.5 doelpunten 25%
Meer dan 3.5 doelpunten 25%
BTS 50%

Stand

Liga Premier Serie A

Volledige stand bekijken
# Club G G G V D Ptn
1 Vaqueros Reynosa 7 5 1 1 +4 16
1 Artesanos Metepec 7 6 1 0 +12 20
2 Mineros de Fresnillo 7 4 2 1 +8 15
2 Dragones de Oaxaca 7 5 1 1 +11 18
3 La Tribu de Cd. Juarez 7 4 0 3 +5 13
3 Halcones Negros 7 4 1 2 +14 14
4 Acatlan 7 4 1 2 +2 13
4 Acambaro 7 4 1 2 +11 13
5 FC Santiago 7 3 1 3 +4 11
5 Calor de San Pedro 6 3 1 2 +1 12

Recente wedstrijden

Komende wedstrijden

Thuis vs uit

Thuis Unidad Deportiva Martín Alarcón Hisojo

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
100%
Doelpunten voor/wedstrijd
2.67
Doelpunten tegen/wedstrijd
0.33
BTS-percentage
33%
Clean sheet-percentage
67%

Uit

Gespeelde wedstrijden
4
Winstpercentage
75%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.75
Doelpunten tegen/wedstrijd
0.75
BTS-percentage
50%
Clean sheet-percentage
50%

Gedetailleerde teamstatistieken

Per wedstrijd

Voor Tegen
Doelpunten 2.21 0.54
Balbezit
Doelpunten 2.67 0.33
Doelpunten 1.75 0.75

Corners, kaarten, buitenspel en overtredingen worden voor deze competitie niet bijgehouden - alleen doelpunten.

Voorspellingen komende wedstrijden

Extra inzichten

  • Scoringspatroon

    Gemiddeld 2.2 doelpunten per wedstrijd, en in 42% van de wedstrijden scoorden beide teams.

  • Verdediging

    Krijgt gemiddeld 0.5 doelpunten per wedstrijd tegen en houdt in 58% van de wedstrijden de nul.

  • Thuisvoordeel

    Wint 100% van de thuiswedstrijden tegen 75% uit - een duidelijk thuisvoordeel.