Gloria Băneasa vs Sporting Lieşti H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Gloria Băneasa
thuisvorm
D L L W
Liga III - Serie 4
Stadionul Central Băneasa
Logo van Sporting Lieşti
uitvorm
L L L

AI-wedstrijdinzichten

Gloria Băneasa
Sporting Lieşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Gloria Băneasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sporting Lieşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.44
1.63
1.25
2.50
4.00
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.13
2.50
3.75
3.75
4.00
3.33
BTS-coëfficiënt
3.69
4.13
3.25
3.69
3.60
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Gloria Băneasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sporting Lieşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L L W
D L L W
L L W L
vs
W L W L L
W W W W L
L L L
Over 2.5-vorm
U O O O O
U U O O
O U O O
vs
O O O O U
O O O O U
U O O
BTS-vorm
N Y Y Y Y
Y N Y Y
N N Y Y
vs
Y Y Y Y N
Y N Y Y N
N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 3.00 3.00 Gloria Băneasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
5.20 5.40 5.00 Sporting Lieşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sporting Lieşti +2.20
Sporting Lieşti +2.40
Sporting Lieşti +2.00
Sporting Lieşti +2.20
Sporting Lieşti +2.40
Sporting Lieşti +2.00
Sporting Lieşti +2.20
Sporting Lieşti +2.40
Sporting Lieşti +2.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 1.25 0.75 Gloria Băneasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.73 3.80 1.67 Sporting Lieşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sporting Lieşti +1.73
Sporting Lieşti +2.80
Sporting Lieşti +0.67
Sporting Lieşti +1.48
Sporting Lieşti +2.55
Sporting Lieşti +0.42
Sporting Lieşti +1.98
Sporting Lieşti +3.05
Sporting Lieşti +0.92
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.00 1.75 2.25 Gloria Băneasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.47 1.60 3.33 Sporting Lieşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gloria Băneasa beter
Sporting Lieşti beter
Gloria Băneasa beter
Gloria Băneasa beter
Sporting Lieşti beter
Gloria Băneasa beter
Gloria Băneasa beter
Sporting Lieşti beter
Gloria Băneasa beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Gloria Băneasa
Sporting Lieşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Gloria Băneasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sporting Lieşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 1.25 0.75 2.73 3.8 1.67
Tegendoelpunten/wedstrijd 2 1.75 2.25 2.47 1.6 3.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 3 3 5.2 5.4 5
BTS-percentage 63% 75% 50% 63% 60% 67%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 10% 20% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 4-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Gloria Băneasa
Sporting Lieşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Gloria Băneasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sporting Lieşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 4 · Group 4

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0