Gloria Băneasa vs Sporting Lieşti: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Gloria Băneasa
formă acasă
D L L W
Liga III - Serie 4
Stadionul Central Băneasa
Sigla Sporting Lieşti
formă în deplasare
L L L

Analiza AI a meciului

Gloria Băneasa
Sporting Lieşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Gloria Băneasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Sporting Lieşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.44
1.63
1.25
2.50
4.00
0.00
Coeficient Peste 2.5
3.13
2.50
3.75
3.75
4.00
3.33
Coeficient GG
3.69
4.13
3.25
3.69
3.60
3.83
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Gloria Băneasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Sporting Lieşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W L L W
D L L W
L L W L
vs
W L W L L
W W W W L
L L L
Formă Peste 2.5
U O O O O
U U O O
O U O O
vs
O O O O U
O O O O U
U O O
Formă GG
N Y Y Y Y
Y N Y Y
N N Y Y
vs
Y Y Y Y N
Y N Y Y N
N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.00 3.00 3.00 Gloria Băneasa (General) (Acasă) (Deplasare)
5.20 5.40 5.00 Sporting Lieşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Sporting Lieşti +2.20
Sporting Lieşti +2.40
Sporting Lieşti +2.00
Sporting Lieşti +2.20
Sporting Lieşti +2.40
Sporting Lieşti +2.00
Sporting Lieşti +2.20
Sporting Lieşti +2.40
Sporting Lieşti +2.00
Media goluri marcate/meci
1.00 1.25 0.75 Gloria Băneasa (General) (Acasă) (Deplasare)
2.73 3.80 1.67 Sporting Lieşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Sporting Lieşti +1.73
Sporting Lieşti +2.80
Sporting Lieşti +0.67
Sporting Lieşti +1.48
Sporting Lieşti +2.55
Sporting Lieşti +0.42
Sporting Lieşti +1.98
Sporting Lieşti +3.05
Sporting Lieşti +0.92
Media goluri primite/meci
2.00 1.75 2.25 Gloria Băneasa (General) (Acasă) (Deplasare)
2.47 1.60 3.33 Sporting Lieşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Gloria Băneasa
Mai bine: Sporting Lieşti
Mai bine: Gloria Băneasa
Mai bine: Gloria Băneasa
Mai bine: Sporting Lieşti
Mai bine: Gloria Băneasa
Mai bine: Gloria Băneasa
Mai bine: Sporting Lieşti
Mai bine: Gloria Băneasa
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Gloria Băneasa
Sporting Lieşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Gloria Băneasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Sporting Lieşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1.25 0.75 2.73 3.8 1.67
Goluri primite/meci 2 1.75 2.25 2.47 1.6 3.33
Goluri totale/meci 3 3 3 5.2 5.4 5
Rată GG 63% 75% 50% 63% 60% 67%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 10% 20% 0%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 4 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Gloria Băneasa
Sporting Lieşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Gloria Băneasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Sporting Lieşti (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 4 · Group 4

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0