Arbroath vs Raith Rovers H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Arbroath
thuisvorm
D W D W L
Championship
Gayfield Park
Logo van Raith Rovers
uitvorm
L W D W D

AI-wedstrijdinzichten

Arbroath
Raith Rovers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Raith Rovers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.80
2.60
1.00
2.95
3.30
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.00
3.00
1.00
1.00
1.00
BTS-coëfficiënt
2.75
3.30
2.20
2.40
2.20
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Raith Rovers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L L L
D W D W L
W L L L L
vs
D L W W D
D W W L W
L W D W D
Over 2.5-vorm
U O O O U
U U U O O
O O U O U
vs
U U O U U
U U O U U
U U U O U
BTS-vorm
N Y N Y N
N N Y Y Y
Y N N N N
vs
N N Y N Y
Y N N N N
N N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.20 1.80 2.60 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 2.40 1.60 Raith Rovers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Arbroath +0.20
Raith Rovers +0.20
Arbroath +0.60
Raith Rovers +0.20
Raith Rovers +0.60
Arbroath +0.20
Arbroath +0.60
Arbroath +0.20
Arbroath +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 1.00 0.40 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.80 1.00 Raith Rovers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Raith Rovers +0.70
Raith Rovers +1.10
Raith Rovers +0.30
Raith Rovers +0.40
Raith Rovers +0.80
Gelijk
Raith Rovers +1.00
Raith Rovers +1.40
Raith Rovers +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 0.80 2.20 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.60 0.60 0.60 Raith Rovers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Raith Rovers beter
Raith Rovers beter
Raith Rovers beter
Raith Rovers beter
Raith Rovers beter
Raith Rovers beter
Raith Rovers beter
Raith Rovers beter
Raith Rovers beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Arbroath
Raith Rovers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Raith Rovers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 1 0.4 1.4 1.8 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 0.8 2.2 0.6 0.6 0.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.2 1.8 2.6 2 2.4 1.6
BTS-percentage 40% 60% 20% 30% 20% 40%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 50% 60% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Championship-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Arbroath
Raith Rovers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Raith Rovers (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Championship · Division1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.