woensdag, 28 oktober
-
Celtic
Dundee Utd
4.00 2.303.00 4.002.90 2.20Celtic Dundee Utd Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
ST Mirren
Hibernian
2.30 2.004.00 3.003.60 3.60ST Mirren Hibernian Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Aberdeen
Falkirk
2.30 1.902.00 2.002.60 4.00Aberdeen Falkirk Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Dundee
Kilmarnock
2.60 1.303.00 3.004.30 2.60Dundee Kilmarnock Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Heart Of Midlothian
Rangers
5.00 3.605.00 2.003.60 3.60Heart Of Midlothian Rangers Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
ST Johnstone
Motherwell
2.60 1.302.00 4.004.30 4.30ST Johnstone Motherwell Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
zaterdag, 31 oktober
-
Hibernian
Dundee
0.30 2.003.00 3.004.30 3.60Hibernian Dundee Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Kilmarnock
ST Johnstone
1.30 1.303.00 2.003.60 2.90Kilmarnock ST Johnstone Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Motherwell
ST Mirren
1.30 2.003.00 2.001.90 2.20Motherwell ST Mirren Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Rangers
Aberdeen
4.00 1.303.00 3.002.90 2.90Rangers Aberdeen Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
PST
Dundee Utd
Heart Of Midlothian
2.60 1.301.00 4.003.60 5.00Dundee Utd Heart Of Midlothian Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Falkirk
Celtic
2.00 5.004.00 3.003.60 3.60Falkirk Celtic Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
Stand voor Premiership Schotland
Premier League
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
10 | 9 | 0 | 1 | 25:6 | +19 | 27 | W L W W W |
| 2 |
Rangers
|
10 | 7 | 2 | 1 | 17:7 | +10 | 23 | W W W D W |
| 3 |
Heart Of Midlothian
|
10 | 6 | 1 | 3 | 22:15 | +7 | 19 | L D W L W |
| 4 |
Dundee Utd
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 15 | D W W D W |
| 5 |
Dundee
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | +2 | 14 | L W W D L |
| 6 |
ST Mirren
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:18 | -7 | 13 | L L L L W |
| 7 |
Falkirk
|
10 | 3 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 12 | W D L W W |
| 8 |
ST Johnstone
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 12 | L D W D L |
| 9 |
Aberdeen
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | W D L W L |
| 10 |
Motherwell
|
10 | 2 | 2 | 6 | 11:18 | -7 | 8 | L L L L L |
| 11 |
Kilmarnock
|
10 | 2 | 2 | 6 | 10:23 | -13 | 8 | W D L W L |
| 12 |
Hibernian
|
10 | 2 | 1 | 7 | 10:16 | -6 | 7 | L D L L L |
- Promotion - Premiership (Championship Group)
- Premiership (Relegation Group)
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Heart Of Midlothian
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | +11 | 12 |
| 2 |
Celtic
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:3 | +10 | 12 |
| 3 |
Rangers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | +7 | 12 |
| 4 |
Dundee
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | +2 | 8 |
| 5 |
ST Johnstone
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | +1 | 8 |
| 6 |
Dundee Utd
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 8 |
| 7 |
Aberdeen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | +1 | 7 |
| 8 |
ST Mirren
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | -2 | 7 |
| 9 |
Falkirk
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 6 |
| 10 |
Motherwell
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 4 |
| 11 |
Kilmarnock
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 |
| 12 |
Hibernian
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5:11 | -6 | 1 |
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Celtic
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | +9 | 15 |
| 2 |
Rangers
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:4 | +3 | 11 |
| 3 |
Dundee Utd
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 |
| 4 |
Heart Of Midlothian
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 7 |
| 5 |
Dundee
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:6 | 0 | 6 |
| 6 |
Falkirk
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 6 |
| 7 |
Hibernian
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 |
| 8 |
ST Mirren
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 6 |
| 9 |
Motherwell
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:10 | -2 | 4 |
| 10 |
Aberdeen
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 4 |
| 11 |
Kilmarnock
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 |
| 12 |
ST Johnstone
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 4 |
Topscorers in Premiership Schotland
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Doelpunten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | B. Nygren Celtic | 9 | 654 | 6 |
| 2 | J. Fowler ST Johnstone | 10 | 648 | 6 |
| 3 | C. Durán Celtic | 9 | 591 | 5 |
| 4 | R. Naderi Rangers | 9 | 620 | 5 |
| 5 | J. Murrell Falkirk | 8 | 553 | 5 |
| 6 | B. Fink Dundee | 8 | 517 | 4 |
| 7 | K. Nisbet Aberdeen | 10 | 809 | 4 |
| 8 | J. McPake Heart Of Midlothian | 8 | 610 | 3 |
| 9 | K. Høgh Celtic | 6 | 410 | 3 |
| 10 | A. Lowry Motherwell | 9 | 603 | 3 |
Spelers met de meeste assists in Premiership Schotland
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Assists |
|---|---|---|---|---|
| 1 | C. Durán Celtic | 9 | 591 | 5 |
| 2 | J. McPake Heart Of Midlothian | 8 | 610 | 5 |
| 3 | B. Nygren Celtic | 9 | 654 | 4 |
| 4 | R. Strain Falkirk | 10 | 899 | 4 |
| 5 | K. Nisbet Aberdeen | 10 | 809 | 3 |
| 6 | J. Randall Dundee Utd | 10 | 684 | 3 |
| 7 | K. Tierney Celtic | 7 | 464 | 3 |
| 8 | D. Gassama Rangers | 10 | 665 | 3 |
| 9 | R. Naderi Rangers | 9 | 620 | 2 |
| 10 | K. Høgh Celtic | 6 | 410 | 2 |
Spelers met de meeste gele kaarten in Premiership Schotland
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Gele kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | R. Carr ST Mirren | 10 | 834 | 5 |
| 2 | L. Mayo Aberdeen | 7 | 560 | 5 |
| 3 | D. Tait Dundee Utd | 9 | 763 | 4 |
| 4 | D. Sterling Rangers | 8 | 665 | 4 |
| 5 | D. Bennie Dundee Utd | 10 | 568 | 3 |
| 6 | A. Aremu Aberdeen | 10 | 632 | 3 |
| 7 | E. Hamilton Dundee | 10 | 904 | 3 |
| 8 | Colby Donovan Celtic | 9 | 683 | 3 |
| 9 | C. Diabate ST Johnstone | 9 | 773 | 2 |
| 10 | J. Young ST Mirren | 10 | 252 | 2 |
Meest van het veld gestuurde spelers in Premiership Schotland
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | K. Fotheringham ST Johnstone | 8 | 177 | 1 |
| 2 | S. Findlay Heart Of Midlothian | 7 | 480 | 1 |
| 3 | J. Devaney Hibernian | 5 | 261 | 1 |
| 4 | E. Agyei Dundee Utd | 4 | 239 | 1 |
| 5 | Ž. Bešir Dundee | 3 | 39 | 1 |
| 6 | C. Diabate ST Johnstone | 9 | 773 | 0 |
| 7 | A. Tshibola Kilmarnock | 8 | 511 | 0 |
| 8 | D. Daniels Kilmarnock | 7 | 209 | 0 |
| 9 | J. Iredale Hibernian | 4 | 291 | 0 |
| 10 | R. Carr ST Mirren | 10 | 834 | 0 |