Muş Sport Klübü vs Güzide Gebzespor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Muş Sport Klübü
thuisvorm
W W W W W
2. Lig
Muş Şehir Stadı
Logo van Güzide Gebzespor
uitvorm
L D W D D

AI-wedstrijdinzichten

Muş Sport Klübü
Güzide Gebzespor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Muş Sport Klübü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.95
5.00
2.90
2.10
2.30
1.90
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
4.00
2.00
3.00
3.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.60
2.90
4.30
3.80
3.30
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Muş Sport Klübü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W W W W
W W W W W
D D D W W
vs
W D D D W
L L W D W
L D W D D
Over 2.5-vorm
O O O U U
O O O O U
U U O O U
vs
U O U U O
O O U U O
O O U O U
BTS-vorm
N Y Y N N
Y N N Y N
Y Y Y Y N
vs
N Y N Y Y
Y Y N N Y
Y Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.60 3.80 3.40 Muş Sport Klübü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 2.00 3.60 Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Muş Sport Klübü +0.80
Muş Sport Klübü +1.60
Gelijk
Muş Sport Klübü +1.00
Muş Sport Klübü +1.80
Muş Sport Klübü +0.20
Muş Sport Klübü +0.60
Muş Sport Klübü +1.40
Güzide Gebzespor +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.60 3.20 2.00 Muş Sport Klübü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.00 1.80 Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Muş Sport Klübü +1.20
Muş Sport Klübü +1.60
Muş Sport Klübü +0.80
Muş Sport Klübü +1.80
Muş Sport Klübü +2.20
Muş Sport Klübü +1.40
Muş Sport Klübü +0.60
Muş Sport Klübü +1.00
Muş Sport Klübü +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 0.60 1.40 Muş Sport Klübü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.00 1.80 Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Muş Sport Klübü beter
Gelijk
Muş Sport Klübü beter
Muş Sport Klübü beter
Muş Sport Klübü beter
Muş Sport Klübü beter
Gelijk
Güzide Gebzespor beter
Muş Sport Klübü beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Muş Sport Klübü
Güzide Gebzespor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Muş Sport Klübü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.6 3.2 2 1.4 1 1.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 0.6 1.4 1.4 1 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.6 3.8 3.4 2.8 2 3.6
BTS-percentage 60% 40% 80% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 40% 60% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Muş Sport Klübü
Güzide Gebzespor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Muş Sport Klübü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Güzide Gebzespor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: White Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0