Şanlıurfaspor vs Hatayspor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Şanlıurfaspor
thuisvorm
W W W D D
2. Lig
Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu
Logo van Hatayspor
uitvorm
D L L

AI-wedstrijdinzichten

Şanlıurfaspor
Hatayspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.75
3.60
1.90
1.08
1.67
0.50
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.00
3.00
0.83
1.67
0.00
BTS-coëfficiënt
4.15
4.30
4.00
1.25
1.50
1.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D L D W
W W W D D
D D D L W
vs
D L W L L
L W L
D L L
Over 2.5-vorm
O U O U O
O O U U U
U U O O O
vs
U U U U O
U U O
U U U
BTS-vorm
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
vs
N N N N N
N N N
N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.10 3.00 3.20 Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 2.33 0.67 Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Şanlıurfaspor +1.60
Şanlıurfaspor +0.77
Şanlıurfaspor +2.43
Şanlıurfaspor +1.50
Şanlıurfaspor +0.67
Şanlıurfaspor +2.33
Şanlıurfaspor +1.70
Şanlıurfaspor +0.87
Şanlıurfaspor +2.53
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.80 2.00 1.60 Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.33 0.67 0.00 Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Şanlıurfaspor +1.47
Şanlıurfaspor +1.13
Şanlıurfaspor +1.80
Şanlıurfaspor +1.67
Şanlıurfaspor +1.33
Şanlıurfaspor +2.00
Şanlıurfaspor +1.27
Şanlıurfaspor +0.93
Şanlıurfaspor +1.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.30 1.00 1.60 Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.17 1.67 0.67 Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor beter
Şanlıurfaspor beter
Hatayspor beter
Şanlıurfaspor beter
Şanlıurfaspor beter
Hatayspor beter
Hatayspor beter
Şanlıurfaspor beter
Hatayspor beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Şanlıurfaspor
Hatayspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.8 2 1.6 0.33 0.67 0
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.3 1 1.6 1.17 1.67 0.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.1 3 3.2 1.5 2.33 0.67
BTS-percentage 80% 80% 80% 0% 0% 0%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 33% 33% 33%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Şanlıurfaspor
Hatayspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Şanlıurfaspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Wedstrijdvoorspellingen

2 voorspellingen voor deze wedstrijd

Turkey - 2. Lig
2026-10-17 17:00:00
Şanlıurfaspor logo
Şanlıurfaspor
versus
Hatayspor logo
Hatayspor
Abonneer om te bekijken
Odds 1.10
Modelvertrouwen: 75%
Turkey - 2. Lig
2026-10-17 17:00:00
Şanlıurfaspor logo
Şanlıurfaspor
versus
Hatayspor logo
Hatayspor
Abonneer om te bekijken
Odds 1.14
Modelvertrouwen: 75%

Competitiestand

2. Lig · Lig B: White Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0