-
Sassuolo
Lazio
4.30 5.004.00 2.005.00 2.20Sassuolo Lazio Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
AS Roma
Cagliari
3.60 3.003.00 3.003.60 2.20AS Roma Cagliari Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Torino
Como
3.00 3.304.00 3.004.30 4.30Torino Como Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Instituto Cordoba
Deportivo Riestra
4.30 0.903.00 0.003.60 1.60Instituto Cordoba Deportivo Riestra Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Argentinos JRS
Independ. Rivadavia
4.30 1.304.00 2.004.30 1.90Argentinos JRS Independ. Rivadavia Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Leicester
Wigan
2.00 0.304.00 2.003.60 2.60Leicester Wigan Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
PST
Milton Keynes Dons
Bromley
1.90 1.302.00 3.004.00 3.60Milton Keynes Dons Bromley Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Sheffield Wednesday
Cambridge United
2.60 2.902.00 3.001.60 5.00Sheffield Wednesday Cambridge United Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
PST
Oxford United
Stockport County
2.90 2.603.00 1.003.30 1.90Oxford United Stockport County Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
PST
Luton
Doncaster
3.30 1.302.00 3.003.60 3.60Luton Doncaster Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
AI Tipster Premium
Ontgrendel premium toegang
Elke voorspelling en de volledige statistieken van elke wedstrijd, niet alleen een voorproefje.
- Alle aankomende voorspellingen Elke voorspelling, niet alleen de eerste paar
- Wedstrijdstatistieken Hoekschoppen, kaarten, buitenspel en overtredingen per team
- Over/Under-statistieken Doelpuntpercentages van 0.5 tot 4.5, gescoord en tegen
- Onbeperkte live meldingen Krijg alle wedstrijddetails bij elke live melding, niet maar 3 per dag
- Elke nieuwe functie Nieuwe statistieken en tools zodra ze er zijn
Abonneren
- Veilig betalen
- Altijd opzegbaar
-
Woking
Boreham Wood
1.60 4.302.00 3.003.30 3.60 -
AFC Fylde
Hartlepool
2.30 1.002.00 3.002.90 3.60 -
FC Halifax Town
Barrow
3.60 2.602.00 3.003.60 4.30 -
Altrincham
Kidderminster Harriers
5.00 2.605.00 3.004.30 3.00 -
AFC Hornchurch
Yeovil Town
4.00 3.301.00 3.002.20 3.60 -
Tamworth
Scunthorpe
3.30 1.004.00 2.004.30 2.20 -
Worthing
Southend
3.30 2.904.00 3.003.60 5.00 -
Boston United
Gateshead
0.30 0.003.00 4.004.30 2.90 -
Wealdstone
Solihull Moors
1.30 1.303.00 4.002.90 4.30
-
Morecambe
Darlington 1883
3.30 1.003.00 4.002.90 4.30 -
Chester
Marine
3.00 2.001.00 4.002.20 4.30 -
Southport
Macclesfield
2.30 2.603.00 2.003.60 3.30 -
Oxford City
Merthyr Town
2.60 1.902.00 1.003.60 3.30 -
Hereford
AFC Telford United
3.30 1.603.00 3.002.90 3.30 -
Spennymoor Town
South Shields
1.60 2.003.00 3.005.00 2.90 -
Worksop Town
King's Lynn Town
2.00 3.303.00 2.002.90 2.90 -
Bedford Town
Hednesford Town
3.30 2.603.00 2.004.30 4.30 -
Spalding United
Brackley Town
3.30 0.302.00 5.002.60 3.60 -
Buxton
Harborough Town
3.30 0.605.00 1.004.30 3.60 -
Radcliffe
Chorley
3.00 1.304.00 2.003.60 2.90
-
Maidstone Utd
Ebbsfleet United
3.30 3.303.00 1.004.30 2.90 -
Dover
Chelmsford City
1.60 2.202.00 2.002.90 4.30 -
Braintree
Dagenham & Redbridge
1.00 1.304.00 1.004.30 2.20 -
Maidenhead
Horsham
0.90 2.902.00 3.003.60 4.00 -
Billericay Town
Hampton & Richmond
3.60 0.305.00 2.003.60 2.90 -
Truro City
Slough Town
3.30 1.002.00 3.002.90 3.60 -
Chesham United
Farnham Town
1.30 3.304.00 3.002.90 4.30 -
AFC Totton
Torquay
1.00 2.003.00 3.002.20 2.20 -
Dorking Wanderers
Hemel Hempstead Town
2.30 1.603.00 0.003.60 0.90 -
Tonbridge Angels
Folkestone Invicta
2.00 1.302.00 1.002.90 2.90 -
Walton & Hersham
Salisbury
0.30 2.603.00 2.002.90 4.30
-
St Albans City
Burgess Hill Town
4.00 1.604.00 2.003.60 4.30 -
Maldon & Tiptree
Eastbourne Borough
1.00 2.304.00 3.004.30 2.90 -
Stanway Rovers
Cray Wanderers
0.00 2.304.00 4.004.30 5.00 -
Whitehawk
Dulwich Hamlet
1.60 1.003.00 3.003.30 2.90 -
Brentwood Town
Cheshunt
3.00 1.304.00 3.003.60 2.90 -
Enfield Town
Chatham Town
4.00 2.004.00 3.003.60 2.20 -
Welling United
Leatherhead
5.00 2.602.00 4.002.90 3.60
-
Taunton Town
Frome Town
3.00 2.305.00 2.004.30 2.90 -
Berkhamsted
Sholing
3.00 1.902.00 1.002.90 3.30 -
Basingstoke Town
Uxbridge
2.60 2.603.00 1.005.00 3.60 -
Bracknell Town
Gosport Borough
3.30 2.303.00 3.003.30 3.60 -
Chichester City
Hanworth Villa
4.30 2.605.00 3.004.30 3.30 -
Hanwell Town
Havant & Wville
1.60 0.001.00 4.002.60 4.30 -
Poole Town
Chertsey Town
3.00 2.602.00 3.002.90 4.30 -
Yate Town
Wimborne Town
1.60 1.604.00 3.004.30 2.60 -
Plymouth Parkway
Gloucester City
5.00 1.603.00 4.002.90 5.00
-
Benevento
Catanzaro
2.60 0.303.00 4.004.30 4.30Benevento Catanzaro Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Ascoli
Sampdoria
3.25 0.601.25 2.004.13 3.30Ascoli Sampdoria Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Cesena
Empoli
1.50 1.301.00 2.004.00 3.60Cesena Empoli Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Virtus Entella
Avellino
1.90 2.302.00 1.004.30 2.90Virtus Entella Avellino Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Padova
Sudtirol
2.30 1.601.00 3.002.90 4.30Padova Sudtirol Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Vicenza Virtus
Modena
2.17 2.303.33 3.003.83 3.60Vicenza Virtus Modena Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Mantova
Cremonese
2.30 0.752.00 2.502.90 2.88Mantova Cremonese Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Cherno More Varna
Septemvri Sofia
1.30 1.304.00 3.003.60 3.60Cherno More Varna Septemvri Sofia Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Arda Kardzhali
Levski Sofia
3.30 4.302.00 3.003.60 3.30Arda Kardzhali Levski Sofia Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Estoril U23
Santa Clara U23
3.60 1.303.00 2.004.30 2.90 -
Portimonense U23
Marítimo U23
0.30 1.304.00 3.004.30 3.60 -
Farense U23
Academico Viseu U23
1.90 4.302.00 4.005.00 4.30 -
Moreirense U23
Gil Vicente U23
2.38 1.602.50 1.002.88 2.90 -
Famalicão U23
União Leiria U23
3.30 3.304.00 3.004.30 3.60 -
Rio Ave U23
Sporting CP U23
2.60 3.002.00 3.003.60 2.90 -
Penafiel U23
Vizela U23
2.00 3.302.50 4.004.13 4.30 -
Torreense U23
Estrela U23
1.60 0.303.00 3.004.30 2.60
-
CO Medenine
Olympique du Kef
0.00 0.005.00 2.503.25 3.25 -
Stade Gabesien
Korba
3.25 2.500.00 0.000.75 1.50 -
JS Kairouanaise
EGS Gafsa
2.50 0.000.00 5.001.50 3.25 -
Ariana
AS Kasserine
3.25 5.000.00 5.003.25 3.25 -
Moknine
Ksour Essef
0.00 3.252.50 0.001.50 0.75 -
Redeyef
Jendouba Sport
2.50 2.502.50 0.001.50 1.50
-
Independiente Res.
Defensa y Justicia Res.
3.60 1.602.00 2.003.60 3.60 -
Platense Res.
Lanús Res.
0.60 3.300.00 3.002.90 3.60 -
Rosario Central Res.
Sarmiento Res.
2.60 1.902.00 1.002.90 3.60 -
Atl. Rafaela 2
Newell's Old Boys Res.
4.30 1.603.00 0.004.30 2.90 -
Talleres Córdoba Res.
Aldosivi Res.
3.30 1.204.00 2.003.60 4.00
-
Halesowen Town
Leamington
3.30 1.302.00 2.003.60 3.60 -
Alvechurch
Anstey Nomads
3.30 2.301.00 4.001.20 5.00 -
Banbury United
Worcester City
2.30 0.603.00 2.004.30 3.60 -
Bishop's Stortford
Stamford
2.00 0.004.00 5.003.60 2.20 -
Bromsgrove Sporting
Stratford Town
3.60 1.602.00 2.003.60 2.30 -
Needham Market
Leighton Town
3.60 0.003.00 3.003.60 3.60 -
Peterborough Sports
Leiston
3.30 1.305.00 4.005.00 3.30 -
Kettering Town
Rushall Olympic
4.30 2.003.00 4.002.90 2.90 -
Racing Club Warwick
Redditch United
1.90 0.903.00 4.003.00 5.00 -
Real Bedford
Stourbridge
3.60 1.904.00 1.005.00 3.30
Geen wedstrijden die aan deze filters voldoen.