Sigla Erzurumspor FK

Erzurumspor FK

Steagul Turcia Turcia • Süper Lig
D W L W D Forma recentă

Următorul meci

Süper Lig •

Sigla Erzurumspor FK Erzurumspor FK
VS
Kazım Karabekir Stadyumu Previzualizare meci

Forma echipei

Ultimele 7 meciuri

L L D W L W D
Victorii 2 29%
Egaluri 2 29%
Înfrângeri 3 43%

Cifre cheie

Goluri marcate/meci 0.46
Goluri primite/meci 1.54
Rată de victorie 33%
Rată GG 13%
Rată meciuri fără gol primit 46%

Ultimele 7 meciuri

Goluri marcate/meci 0.67
Goluri primite/meci 1.33
Rată de victorie 67%
Rată GG 0%
Rată meciuri fără gol primit 67%

Ultimele 3 meciuri acasă

Goluri marcate/meci 0.25
Goluri primite/meci 1.75
Rată de victorie 0%
Rată GG 25%
Rată meciuri fără gol primit 25%

Ultimele 4 meciuri în deplasare

Tendințe de goluri

Peste 0.5 goluri 88%
Peste 1.5 goluri 54%
Peste 2.5 goluri 42%
Peste 3.5 goluri 17%
GG 13%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 33%
Peste 2.5 goluri 33%
Peste 3.5 goluri 33%
GG 0%
Peste 0.5 goluri 75%
Peste 1.5 goluri 75%
Peste 2.5 goluri 50%
Peste 3.5 goluri 0%
GG 25%

Clasament

Süper Lig

Vezi clasamentul complet
# Club J C E P G Pct
12 Gaziantep FK 7 2 2 3 -3 8
13 Gençlerbirliği S.K. 7 2 2 3 -8 8
14 Erzurumspor FK 7 2 2 3 -8 8
15 Göztepe 7 1 3 3 0 6
16 Konyaspor 7 1 2 4 -4 5

Meciuri recente

Meciuri viitoare

Acasă vs în deplasare

Acasă Kazım Karabekir Stadyumu

Meciuri jucate
3
Rată de victorie
67%
Goluri marcate/meci
0.67
Goluri primite/meci
1.33
Rată GG
0%
Rată meciuri fără gol primit
67%

Deplasare

Meciuri jucate
4
Rată de victorie
0%
Goluri marcate/meci
0.25
Goluri primite/meci
1.75
Rată GG
25%
Rată meciuri fără gol primit
25%

Statistici detaliate ale echipelor

Pe meci

Pentru Împotrivă
Goluri 0.46 1.54
Cornere
Ofsaiduri
Faulturi
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii
Posesie
Goluri 0.67 1.33
Cornere
Ofsaiduri
Faulturi
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii
Posesie
Goluri 0.25 1.75
Cornere
Ofsaiduri
Faulturi
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii
Posesie

Abonează-te pentru a vedea

Predicții pentru meciurile următoare

Analize suplimentare

  • Tiparul golurilor

    În medie 0.5 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 13% din meciuri.

  • Bilanț defensiv

    Primește în medie 1.5 goluri pe meci și nu ia gol în 46% din meciuri.

  • Avantajul terenului propriu

    Câștigă 67% din meciurile de acasă față de 0% în deplasare - un avantaj clar pe teren propriu.