Zbrojovka Brno U19 vs Slavia Praha U19: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Zbrojovka Brno U19
forma u siebie
L W W W W
1. Liga U19
Městský fotbalový stadion Srbská
Logo drużyny Slavia Praha U19
forma na wyjeździe
L L L D L

Analiza meczu AI

Zbrojovka Brno U19
Slavia Praha U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Zbrojovka Brno U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.30
4.00
0.60
0.95
1.60
0.30
Współczynnik Powyżej 2.5
5.00
5.00
5.00
3.50
3.00
4.00
Współczynnik GG
3.25
2.20
4.30
4.30
4.30
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Zbrojovka Brno U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W W L L W
L W W W W
D L D L L
vs
L L D L W
L D D L W
L L L D L
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
O O O O O
O O O O O
vs
O U U O O
O U O U O
O O O U O
Forma GG
N Y Y N N
N N N Y N
Y Y Y Y N
vs
Y N Y Y Y
Y Y Y N Y
Y N Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.50 4.40 4.60 Zbrojovka Brno U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
4.30 4.40 4.20 Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Zbrojovka Brno U19 +0.20
Zbrojovka Brno U19 +0.10
Zbrojovka Brno U19 +0.30
Zbrojovka Brno U19 +0.10
Po równo
Zbrojovka Brno U19 +0.20
Zbrojovka Brno U19 +0.30
Zbrojovka Brno U19 +0.20
Zbrojovka Brno U19 +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
2.30 2.80 1.80 Zbrojovka Brno U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 1.80 1.00 Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Zbrojovka Brno U19 +0.90
Zbrojovka Brno U19 +0.50
Zbrojovka Brno U19 +1.30
Zbrojovka Brno U19 +1.40
Zbrojovka Brno U19 +1.00
Zbrojovka Brno U19 +1.80
Zbrojovka Brno U19 +0.40
Po równo
Zbrojovka Brno U19 +0.80
Śr. goli straconych/mecz
2.20 1.60 2.80 Zbrojovka Brno U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.90 2.60 3.20 Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Zbrojovka Brno U19
Lepiej: Zbrojovka Brno U19
Lepiej: Zbrojovka Brno U19
Lepiej: Zbrojovka Brno U19
Lepiej: Zbrojovka Brno U19
Lepiej: Zbrojovka Brno U19
Lepiej: Zbrojovka Brno U19
Lepiej: Slavia Praha U19
Lepiej: Zbrojovka Brno U19
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Zbrojovka Brno U19
Slavia Praha U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Zbrojovka Brno U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.3 2.8 1.8 1.4 1.8 1
Gole stracone/mecz 2.2 1.6 2.8 2.9 2.6 3.2
Gole łącznie/mecz 4.5 4.4 4.6 4.3 4.4 4.2
Wskaźnik GG 50% 20% 80% 80% 80% 80%
Wskaźnik czystego konta 30% 60% 0% 0% 0% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 1. Liga U19 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Zbrojovka Brno U19
Slavia Praha U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Zbrojovka Brno U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

1. Liga U19

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.