Zlín U19 vs České Budějovice U19: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Zlín U19
forma u siebie
L L L D W
1. Liga U19
Areál Vlastislava Marečka
Logo drużyny České Budějovice U19
forma na wyjeździe
L W D L L

Analiza meczu AI

Zlín U19
České Budějovice U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Zlín U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
České Budějovice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.80
1.30
0.30
2.80
4.30
1.30
Współczynnik Powyżej 2.5
4.50
4.00
5.00
4.50
4.00
5.00
Współczynnik GG
3.95
3.60
4.30
4.65
4.30
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Zlín U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
České Budějovice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D L W D
L L L D W
L L L L D
vs
L L W D W
W W W D W
L W D L L
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
O O U O O
O O O O O
vs
O O O U O
O O O U O
O O O O O
Forma GG
Y Y Y Y Y
Y N N Y Y
Y N Y Y Y
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
Y Y Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
5.00 3.80 6.20 Zlín U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
5.30 5.60 5.00 České Budějovice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
České Budějovice U19 +0.30
České Budějovice U19 +0.60
Po równo
České Budějovice U19 +1.50
České Budějovice U19 +1.80
České Budějovice U19 +1.20
Zlín U19 +0.90
Zlín U19 +0.60
Zlín U19 +1.20
Śr. goli strzelonych/mecz
1.60 1.20 2.00 Zlín U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.20 4.20 2.20 České Budějovice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
České Budějovice U19 +1.60
České Budějovice U19 +2.60
České Budějovice U19 +0.60
České Budějovice U19 +2.00
České Budějovice U19 +3.00
České Budějovice U19 +1.00
České Budějovice U19 +1.20
České Budějovice U19 +2.20
České Budějovice U19 +0.20
Śr. goli straconych/mecz
3.40 2.60 4.20 Zlín U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.10 1.40 2.80 České Budějovice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: České Budějovice U19
Lepiej: České Budějovice U19
Lepiej: České Budějovice U19
Lepiej: České Budějovice U19
Lepiej: České Budějovice U19
Lepiej: Zlín U19
Lepiej: České Budějovice U19
Lepiej: České Budějovice U19
Lepiej: České Budějovice U19
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Zlín U19
České Budějovice U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Zlín U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
České Budějovice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.6 1.2 2 3.2 4.2 2.2
Gole stracone/mecz 3.4 2.6 4.2 2.1 1.4 2.8
Gole łącznie/mecz 5 3.8 6.2 5.3 5.6 5
Wskaźnik GG 70% 60% 80% 90% 80% 100%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 10% 20% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 1. Liga U19 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Zlín U19
České Budějovice U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Zlín U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
České Budějovice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

1. Liga U19

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.