St Maur Lusitanos vs Feignies-Aulnoye: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny St Maur Lusitanos
forma u siebie
W W W
National 2 - Group A
Stade Adolphe-Chéron
Logo drużyny Feignies-Aulnoye
forma na wyjeździe
D D W

Analiza meczu AI

St Maur Lusitanos
Feignies-Aulnoye

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Feignies-Aulnoye (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.83
5.00
2.67
3.25
3.83
2.67
Współczynnik Powyżej 2.5
3.33
5.00
1.67
0.83
1.67
0.00
Współczynnik GG
4.17
5.00
3.33
3.00
3.83
2.17
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Feignies-Aulnoye (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W W W D W
W W W
D W D
vs
D D W W W
D W W
D D W
Forma Powyżej 2.5
O O O U O
O O O
U O U
vs
U U O U U
U O U
U U U
Forma GG
Y Y Y N Y
Y Y Y
Y Y N
vs
Y Y Y N N
Y Y N
N Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.50 3.33 1.67 St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 2.00 1.00 Feignies-Aulnoye (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
St Maur Lusitanos +1.00
St Maur Lusitanos +0.50
St Maur Lusitanos +1.50
St Maur Lusitanos +1.83
St Maur Lusitanos +1.33
St Maur Lusitanos +2.33
St Maur Lusitanos +0.17
Feignies-Aulnoye +0.33
St Maur Lusitanos +0.67
Śr. goli strzelonych/mecz
1.67 2.33 1.00 St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 1.33 0.67 Feignies-Aulnoye (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
St Maur Lusitanos +0.67
St Maur Lusitanos +0.34
St Maur Lusitanos +1.00
St Maur Lusitanos +1.33
St Maur Lusitanos +1.00
St Maur Lusitanos +1.66
Po równo
Feignies-Aulnoye +0.33
St Maur Lusitanos +0.33
Śr. goli straconych/mecz
0.83 1.00 0.67 St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.50 0.67 0.33 Feignies-Aulnoye (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Feignies-Aulnoye
Lepiej: Feignies-Aulnoye
Lepiej: Feignies-Aulnoye
Lepiej: Feignies-Aulnoye
Lepiej: Feignies-Aulnoye
Lepiej: Feignies-Aulnoye
Lepiej: Feignies-Aulnoye
Po równo
Lepiej: Feignies-Aulnoye
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

St Maur Lusitanos
Feignies-Aulnoye

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Feignies-Aulnoye (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.67 2.33 1 1 1.33 0.67
Gole stracone/mecz 0.83 1 0.67 0.5 0.67 0.33
Gole łącznie/mecz 2.5 3.33 1.67 1.5 2 1
Wskaźnik GG 83% 100% 67% 50% 67% 33%
Wskaźnik czystego konta 17% 0% 33% 50% 33% 67%
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group A - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
St Maur Lusitanos
Feignies-Aulnoye

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Feignies-Aulnoye (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group A · National 2: Group A

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.