St Maur Lusitanos vs Feignies-Aulnoye H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

St Maur Lusitanos logosu
iç saha formu
W W W
National 2 - Group A
Stade Adolphe-Chéron
Feignies-Aulnoye logosu
deplasman formu
D D W

AI Maç Analizi

St Maur Lusitanos
Feignies-Aulnoye

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Feignies-Aulnoye (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.83
5.00
2.67
3.25
3.83
2.67
2.5 Üst katsayısı
3.33
5.00
1.67
0.83
1.67
0.00
KG VAR katsayısı
4.17
5.00
3.33
3.00
3.83
2.17
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Feignies-Aulnoye (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W W D W
W W W
D W D
vs
D D W W W
D W W
D D W
2.5 Üst Formu
O O O U O
O O O
U O U
vs
U U O U U
U O U
U U U
KG VAR Formu
Y Y Y N Y
Y Y Y
Y Y N
vs
Y Y Y N N
Y Y N
N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.50 3.33 1.67 St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 2.00 1.00 Feignies-Aulnoye (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
St Maur Lusitanos +1.00
St Maur Lusitanos +0.50
St Maur Lusitanos +1.50
St Maur Lusitanos +1.83
St Maur Lusitanos +1.33
St Maur Lusitanos +2.33
St Maur Lusitanos +0.17
Feignies-Aulnoye +0.33
St Maur Lusitanos +0.67
Maç başı ort. atılan gol
1.67 2.33 1.00 St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 1.33 0.67 Feignies-Aulnoye (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
St Maur Lusitanos +0.67
St Maur Lusitanos +0.34
St Maur Lusitanos +1.00
St Maur Lusitanos +1.33
St Maur Lusitanos +1.00
St Maur Lusitanos +1.66
Eşit
Feignies-Aulnoye +0.33
St Maur Lusitanos +0.33
Maç başı ort. yenen gol
0.83 1.00 0.67 St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.50 0.67 0.33 Feignies-Aulnoye (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Feignies-Aulnoye daha iyi
Feignies-Aulnoye daha iyi
Feignies-Aulnoye daha iyi
Feignies-Aulnoye daha iyi
Feignies-Aulnoye daha iyi
Feignies-Aulnoye daha iyi
Feignies-Aulnoye daha iyi
Eşit
Feignies-Aulnoye daha iyi
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

St Maur Lusitanos
Feignies-Aulnoye

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Feignies-Aulnoye (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.67 2.33 1 1 1.33 0.67
Maç başı yenen gol 0.83 1 0.67 0.5 0.67 0.33
Maç başı toplam gol 2.5 3.33 1.67 1.5 2 1
KG VAR oranı 83% 100% 67% 50% 67% 33%
Gol yememe oranı 17% 0% 33% 50% 33% 67%
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group A maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
St Maur Lusitanos
Feignies-Aulnoye

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

St Maur Lusitanos (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Feignies-Aulnoye (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group A · National 2: Group A

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.