Le Poiré sur Vie vs Avranches: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Le Poiré sur Vie
forma u siebie
L W W
National 2 - Group B
Stade de l'Idonnière
Logo drużyny Avranches
forma na wyjeździe
W W L W

Analiza meczu AI

Le Poiré sur Vie
Avranches

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Le Poiré sur Vie (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Avranches (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.50
3.33
1.67
3.00
1.50
3.75
Współczynnik Powyżej 2.5
3.33
3.33
3.33
1.67
0.00
2.50
Współczynnik GG
2.67
1.50
3.83
2.42
2.50
2.38
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Le Poiré sur Vie (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Avranches (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L W W W
L W W
L L W
vs
D W D L W
D D
W W L W
Forma Powyżej 2.5
O O U O O
O U O
U O O
vs
U O U U U
U U
O O U U
Forma GG
N Y N Y N
N N N
N Y Y
vs
Y Y N N N
Y N
N Y N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.67 3.00 2.33 Le Poiré sur Vie (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.63 1.00 2.25 Avranches (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Le Poiré sur Vie +1.04
Le Poiré sur Vie +1.67
Le Poiré sur Vie +0.42
Le Poiré sur Vie +1.37
Le Poiré sur Vie +2.00
Le Poiré sur Vie +0.75
Le Poiré sur Vie +0.70
Le Poiré sur Vie +1.33
Le Poiré sur Vie +0.08
Śr. goli strzelonych/mecz
1.33 1.67 1.00 Le Poiré sur Vie (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.13 0.50 1.75 Avranches (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Le Poiré sur Vie +0.20
Le Poiré sur Vie +0.83
Avranches +0.42
Le Poiré sur Vie +0.54
Le Poiré sur Vie +1.17
Avranches +0.08
Avranches +0.13
Le Poiré sur Vie +0.50
Avranches +0.75
Śr. goli straconych/mecz
1.33 1.33 1.33 Le Poiré sur Vie (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.50 0.50 0.50 Avranches (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Avranches
Lepiej: Avranches
Lepiej: Avranches
Lepiej: Avranches
Lepiej: Avranches
Lepiej: Avranches
Lepiej: Avranches
Lepiej: Avranches
Lepiej: Avranches
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Le Poiré sur Vie
Avranches

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Le Poiré sur Vie (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Avranches (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.33 1.67 1 1.13 0.5 1.75
Gole stracone/mecz 1.33 1.33 1.33 0.5 0.5 0.5
Gole łącznie/mecz 2.67 3 2.33 1.63 1 2.25
Wskaźnik GG 33% 0% 67% 38% 50% 25%
Wskaźnik czystego konta 33% 67% 0% 50% 50% 50%
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group B - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Le Poiré sur Vie
Avranches

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Le Poiré sur Vie (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Avranches (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group B · National 2: Group B

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.