Bayern Hof vs Cham: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Bayern Hof
forma u siebie
W L W D L
Oberliga - Bayern Nord
Städtisches Stadion Grüne Au
Logo drużyny Cham
forma na wyjeździe
W W D W W

Analiza meczu AI

Bayern Hof
Cham

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.60
2.30
2.90
4.15
4.00
4.30
Współczynnik Powyżej 2.5
4.50
5.00
4.00
3.00
4.00
2.00
Współczynnik GG
4.65
5.00
4.30
3.25
3.60
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W D D L W
W L W D L
D D W D W
vs
D W W W W
L W W W W
W W D W W
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
O O O O O
U O O O O
vs
O O U U O
U O O O O
U O O U U
Forma GG
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N N N Y
N Y Y N Y
N Y Y N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.40 4.20 4.60 Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 3.40 2.80 Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bayern Hof +1.30
Bayern Hof +1.00
Bayern Hof +1.60
Bayern Hof +1.10
Bayern Hof +0.80
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +1.50
Bayern Hof +1.20
Bayern Hof +1.80
Śr. goli strzelonych/mecz
2.60 2.20 3.00 Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.30 2.60 2.00 Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bayern Hof +0.30
Po równo
Bayern Hof +0.60
Cham +0.10
Cham +0.40
Bayern Hof +0.20
Bayern Hof +0.70
Bayern Hof +0.40
Bayern Hof +1.00
Śr. goli straconych/mecz
1.80 2.00 1.60 Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.80 0.80 0.80 Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Bayern Hof
Cham

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.6 2.2 3 2.3 2.6 2
Gole stracone/mecz 1.8 2 1.6 0.8 0.8 0.8
Gole łącznie/mecz 4.4 4.2 4.6 3.1 3.4 2.8
Wskaźnik GG 90% 100% 80% 50% 60% 40%
Wskaźnik czystego konta 10% 0% 20% 40% 20% 60%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Bayern Hof
Cham

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.