Bayern Hof vs Cham: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Bayern Hof
formă acasă
W L W D L
Oberliga - Bayern Nord
Städtisches Stadion Grüne Au
Sigla Cham
formă în deplasare
W W D W W

Analiza AI a meciului

Bayern Hof
Cham

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
Cham (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.60
2.30
2.90
4.15
4.00
4.30
Coeficient Peste 2.5
4.50
5.00
4.00
3.00
4.00
2.00
Coeficient GG
4.65
5.00
4.30
3.25
3.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
Cham (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D D L W
W L W D L
D D W D W
vs
D W W W W
L W W W W
W W D W W
Formă Peste 2.5
O O O O O
O O O O O
U O O O O
vs
O O U U O
U O O O O
U O O U U
Formă GG
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N N N Y
N Y Y N Y
N Y Y N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.40 4.20 4.60 Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
3.10 3.40 2.80 Cham (General) (Acasă) (Deplasare)
Bayern Hof +1.30
Bayern Hof +1.00
Bayern Hof +1.60
Bayern Hof +1.10
Bayern Hof +0.80
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +1.50
Bayern Hof +1.20
Bayern Hof +1.80
Media goluri marcate/meci
2.60 2.20 3.00 Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 2.60 2.00 Cham (General) (Acasă) (Deplasare)
Bayern Hof +0.30
Egalitate
Bayern Hof +0.60
Cham +0.10
Cham +0.40
Bayern Hof +0.20
Bayern Hof +0.70
Bayern Hof +0.40
Bayern Hof +1.00
Media goluri primite/meci
1.80 2.00 1.60 Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
0.80 0.80 0.80 Cham (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Cham
Mai bine: Cham
Mai bine: Cham
Mai bine: Cham
Mai bine: Cham
Mai bine: Cham
Mai bine: Cham
Mai bine: Cham
Mai bine: Cham
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Bayern Hof
Cham

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
Cham (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.6 2.2 3 2.3 2.6 2
Goluri primite/meci 1.8 2 1.6 0.8 0.8 0.8
Goluri totale/meci 4.4 4.2 4.6 3.1 3.4 2.8
Rată GG 90% 100% 80% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 40% 20% 60%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Bayern Hof
Cham

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
Cham (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Nord

Pentru această competiție nu avem clasament.