Bayern Hof vs Cham H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Bayern Hof logosu
iç saha formu
W L W D L
Oberliga - Bayern Nord
Städtisches Stadion Grüne Au
Cham logosu
deplasman formu
W W D W W

AI Maç Analizi

Bayern Hof
Cham

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Bayern Hof (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Cham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.60
2.30
2.90
4.15
4.00
4.30
2.5 Üst katsayısı
4.50
5.00
4.00
3.00
4.00
2.00
KG VAR katsayısı
4.65
5.00
4.30
3.25
3.60
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Bayern Hof (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Cham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W D D L W
W L W D L
D D W D W
vs
D W W W W
L W W W W
W W D W W
2.5 Üst Formu
O O O O O
O O O O O
U O O O O
vs
O O U U O
U O O O O
U O O U U
KG VAR Formu
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N N N Y
N Y Y N Y
N Y Y N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.40 4.20 4.60 Bayern Hof (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.10 3.40 2.80 Cham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bayern Hof +1.30
Bayern Hof +1.00
Bayern Hof +1.60
Bayern Hof +1.10
Bayern Hof +0.80
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +1.50
Bayern Hof +1.20
Bayern Hof +1.80
Maç başı ort. atılan gol
2.60 2.20 3.00 Bayern Hof (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.30 2.60 2.00 Cham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bayern Hof +0.30
Eşit
Bayern Hof +0.60
Cham +0.10
Cham +0.40
Bayern Hof +0.20
Bayern Hof +0.70
Bayern Hof +0.40
Bayern Hof +1.00
Maç başı ort. yenen gol
1.80 2.00 1.60 Bayern Hof (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.80 0.80 0.80 Cham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Cham daha iyi
Cham daha iyi
Cham daha iyi
Cham daha iyi
Cham daha iyi
Cham daha iyi
Cham daha iyi
Cham daha iyi
Cham daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Bayern Hof
Cham

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Bayern Hof (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Cham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.6 2.2 3 2.3 2.6 2
Maç başı yenen gol 1.8 2 1.6 0.8 0.8 0.8
Maç başı toplam gol 4.4 4.2 4.6 3.1 3.4 2.8
KG VAR oranı 90% 100% 80% 50% 60% 40%
Gol yememe oranı 10% 0% 20% 40% 20% 60%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Nord maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Bayern Hof
Cham

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Bayern Hof (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Cham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Nord

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.