Kornburg vs Cham: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Kornburg
forma u siebie
W D L W W
Oberliga - Bayern Nord
Sportanlage TSV Kornburg
Logo drużyny Cham
forma na wyjeździe
W W D W W

Analiza meczu AI

Kornburg
Cham

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Kornburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.95
3.30
2.60
4.15
4.00
4.30
Współczynnik Powyżej 2.5
2.00
2.00
2.00
3.00
4.00
2.00
Współczynnik GG
3.25
2.90
3.60
3.25
3.60
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Kornburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L D W W
W D L W W
W W D L D
vs
D W W W W
L W W W W
W W D W W
Forma Powyżej 2.5
O O U O U
U U O O U
U O U O U
vs
O O U U O
U O O O O
U O O U U
Forma GG
N Y Y N N
N Y Y N N
N Y Y N Y
vs
Y N N N Y
N Y Y N Y
N Y Y N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.00 2.60 3.40 Kornburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 3.40 2.80 Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham +0.10
Cham +0.40
Kornburg +0.20
Cham +0.50
Cham +0.80
Cham +0.20
Kornburg +0.30
Po równo
Kornburg +0.60
Śr. goli strzelonych/mecz
2.00 2.00 2.00 Kornburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.30 2.60 2.00 Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham +0.30
Cham +0.60
Po równo
Cham +0.30
Cham +0.60
Po równo
Cham +0.30
Cham +0.60
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
1.00 0.60 1.40 Kornburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.80 0.80 0.80 Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Kornburg
Lepiej: Kornburg
Lepiej: Kornburg
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Kornburg
Cham

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Kornburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2 2 2 2.3 2.6 2
Gole stracone/mecz 1 0.6 1.4 0.8 0.8 0.8
Gole łącznie/mecz 3 2.6 3.4 3.1 3.4 2.8
Wskaźnik GG 50% 40% 60% 50% 60% 40%
Wskaźnik czystego konta 40% 60% 20% 40% 20% 60%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Kornburg
Cham

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Kornburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.