Kornburg vs Cham H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Kornburg
thuisvorm
W D L W W
Oberliga - Bayern Nord
Sportanlage TSV Kornburg
Logo van Cham
uitvorm
W W D W W

AI-wedstrijdinzichten

Kornburg
Cham

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Kornburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.95
3.30
2.60
4.15
4.00
4.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
2.00
2.00
3.00
4.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.90
3.60
3.25
3.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Kornburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L D W W
W D L W W
W W D L D
vs
D W W W W
L W W W W
W W D W W
Over 2.5-vorm
O O U O U
U U O O U
U O U O U
vs
O O U U O
U O O O O
U O O U U
BTS-vorm
N Y Y N N
N Y Y N N
N Y Y N Y
vs
Y N N N Y
N Y Y N Y
N Y Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 2.60 3.40 Kornburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.10 3.40 2.80 Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cham +0.10
Cham +0.40
Kornburg +0.20
Cham +0.50
Cham +0.80
Cham +0.20
Kornburg +0.30
Gelijk
Kornburg +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.00 2.00 2.00 Kornburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 2.60 2.00 Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cham +0.30
Cham +0.60
Gelijk
Cham +0.30
Cham +0.60
Gelijk
Cham +0.30
Cham +0.60
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 0.60 1.40 Kornburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.80 0.80 0.80 Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cham beter
Cham beter
Cham beter
Kornburg beter
Kornburg beter
Kornburg beter
Cham beter
Cham beter
Cham beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Kornburg
Cham

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Kornburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2 2 2 2.3 2.6 2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 0.6 1.4 0.8 0.8 0.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 2.6 3.4 3.1 3.4 2.8
BTS-percentage 50% 40% 60% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 40% 60% 20% 40% 20% 60%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Kornburg
Cham

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Kornburg (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.