Neudrossenfeld vs Stadeln: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Neudrossenfeld
forma u siebie
W L W D W
Oberliga - Bayern Nord
Sportanlage Neudrossenfeld Platz 1
Logo drużyny Stadeln
forma na wyjeździe
W W L L D

Analiza meczu AI

Neudrossenfeld
Stadeln

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Neudrossenfeld (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.65
3.30
2.00
2.45
2.60
2.30
Współczynnik Powyżej 2.5
4.00
4.00
4.00
2.00
1.00
3.00
Współczynnik GG
3.25
2.90
3.60
2.75
2.90
2.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Neudrossenfeld (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L D W W
W L W D W
L W L L W
vs
L L W W D
D D L W W
W W L L D
Forma Powyżej 2.5
U O O O O
O O U O O
O U O O O
vs
O O U U U
U U O U U
U O O O U
Forma GG
N N Y Y N
N Y N Y N
Y N Y N Y
vs
N Y N N N
Y Y N N N
N N Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.40 3.40 3.40 Neudrossenfeld (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.20 1.80 2.60 Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Neudrossenfeld +1.20
Neudrossenfeld +1.60
Neudrossenfeld +0.80
Neudrossenfeld +1.20
Neudrossenfeld +1.60
Neudrossenfeld +0.80
Neudrossenfeld +1.20
Neudrossenfeld +1.60
Neudrossenfeld +0.80
Śr. goli strzelonych/mecz
1.70 2.20 1.20 Neudrossenfeld (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.10 0.80 1.40 Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Neudrossenfeld +0.60
Neudrossenfeld +0.90
Neudrossenfeld +0.30
Neudrossenfeld +1.10
Neudrossenfeld +1.40
Neudrossenfeld +0.80
Neudrossenfeld +0.10
Neudrossenfeld +0.40
Stadeln +0.20
Śr. goli straconych/mecz
1.70 1.20 2.20 Neudrossenfeld (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.10 1.00 1.20 Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Po równo
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Neudrossenfeld
Stadeln

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Neudrossenfeld (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.7 2.2 1.2 1.1 0.8 1.4
Gole stracone/mecz 1.7 1.2 2.2 1.1 1 1.2
Gole łącznie/mecz 3.4 3.4 3.4 2.2 1.8 2.6
Wskaźnik GG 50% 40% 60% 40% 40% 40%
Wskaźnik czystego konta 40% 60% 20% 50% 40% 60%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Neudrossenfeld
Stadeln

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Neudrossenfeld (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.