Neudrossenfeld vs Stadeln: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Neudrossenfeld
formă acasă
W L W D W
Oberliga - Bayern Nord
Sportanlage Neudrossenfeld Platz 1
Sigla Stadeln
formă în deplasare
W W L L D

Analiza AI a meciului

Neudrossenfeld
Stadeln

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Neudrossenfeld (General) (Acasă) (Deplasare)
Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.65
3.30
2.00
2.45
2.60
2.30
Coeficient Peste 2.5
4.00
4.00
4.00
2.00
1.00
3.00
Coeficient GG
3.25
2.90
3.60
2.75
2.90
2.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Neudrossenfeld (General) (Acasă) (Deplasare)
Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L D W W
W L W D W
L W L L W
vs
L L W W D
D D L W W
W W L L D
Formă Peste 2.5
U O O O O
O O U O O
O U O O O
vs
O O U U U
U U O U U
U O O O U
Formă GG
N N Y Y N
N Y N Y N
Y N Y N Y
vs
N Y N N N
Y Y N N N
N N Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.40 3.40 3.40 Neudrossenfeld (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 1.80 2.60 Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Neudrossenfeld +1.20
Neudrossenfeld +1.60
Neudrossenfeld +0.80
Neudrossenfeld +1.20
Neudrossenfeld +1.60
Neudrossenfeld +0.80
Neudrossenfeld +1.20
Neudrossenfeld +1.60
Neudrossenfeld +0.80
Media goluri marcate/meci
1.70 2.20 1.20 Neudrossenfeld (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 0.80 1.40 Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Neudrossenfeld +0.60
Neudrossenfeld +0.90
Neudrossenfeld +0.30
Neudrossenfeld +1.10
Neudrossenfeld +1.40
Neudrossenfeld +0.80
Neudrossenfeld +0.10
Neudrossenfeld +0.40
Stadeln +0.20
Media goluri primite/meci
1.70 1.20 2.20 Neudrossenfeld (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 1.00 1.20 Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Egalitate
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Neudrossenfeld
Stadeln

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Neudrossenfeld (General) (Acasă) (Deplasare)
Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.7 2.2 1.2 1.1 0.8 1.4
Goluri primite/meci 1.7 1.2 2.2 1.1 1 1.2
Goluri totale/meci 3.4 3.4 3.4 2.2 1.8 2.6
Rată GG 50% 40% 60% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 40% 60% 20% 50% 40% 60%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Neudrossenfeld
Stadeln

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Neudrossenfeld (General) (Acasă) (Deplasare)
Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Nord

Pentru această competiție nu avem clasament.