Nordlingen vs Jahn Regensburg II: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Nordlingen
forma u siebie
D L L D L
Oberliga - Bayern Nord
Gerd-Müller-Stadion
Logo drużyny Jahn Regensburg II
forma na wyjeździe
L W W D D

Analiza meczu AI

Nordlingen
Jahn Regensburg II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.95
0.60
1.30
2.95
3.30
2.60
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
2.00
4.00
3.50
3.00
4.00
Współczynnik GG
2.95
2.60
3.30
3.10
2.60
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L D L L
D L L D L
D W L L L
vs
W D W D D
L W W W D
L W W D D
Forma Powyżej 2.5
U O U O O
O U U U O
U O O O O
vs
O O O O U
U O O O U
O O U O O
Forma GG
N Y N N Y
Y N N N Y
N Y Y Y N
vs
N Y Y Y N
N Y N Y N
Y N N Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.40 3.00 3.80 Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.60 3.00 4.20 Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jahn Regensburg II +0.20
Nordlingen +0.40
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +0.60
Po równo
Jahn Regensburg II +1.20
Nordlingen +0.20
Nordlingen +0.80
Jahn Regensburg II +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.10 1.00 1.20 Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.20 2.00 2.40 Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jahn Regensburg II +1.10
Jahn Regensburg II +0.90
Jahn Regensburg II +1.30
Jahn Regensburg II +1.20
Jahn Regensburg II +1.00
Jahn Regensburg II +1.40
Jahn Regensburg II +1.00
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +1.20
Śr. goli straconych/mecz
2.30 2.00 2.60 Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 1.00 1.80 Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Jahn Regensburg II
Lepiej: Jahn Regensburg II
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Nordlingen
Jahn Regensburg II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.1 1 1.2 2.2 2 2.4
Gole stracone/mecz 2.3 2 2.6 1.4 1 1.8
Gole łącznie/mecz 3.4 3 3.8 3.6 3 4.2
Wskaźnik GG 50% 40% 60% 50% 40% 60%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 40% 40% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Nordlingen
Jahn Regensburg II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Nordlingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jahn Regensburg II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.