Nordlingen vs Jahn Regensburg II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Nordlingen
thuisvorm
D L L D L
Oberliga - Bayern Nord
Gerd-Müller-Stadion
Logo van Jahn Regensburg II
uitvorm
L W W D D

AI-wedstrijdinzichten

Nordlingen
Jahn Regensburg II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.95
0.60
1.30
2.95
3.30
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
2.00
4.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
2.95
2.60
3.30
3.10
2.60
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L D L L
D L L D L
D W L L L
vs
W D W D D
L W W W D
L W W D D
Over 2.5-vorm
U O U O O
O U U U O
U O O O O
vs
O O O O U
U O O O U
O O U O O
BTS-vorm
N Y N N Y
Y N N N Y
N Y Y Y N
vs
N Y Y Y N
N Y N Y N
Y N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.40 3.00 3.80 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.60 3.00 4.20 Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II +0.20
Nordlingen +0.40
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +0.60
Gelijk
Jahn Regensburg II +1.20
Nordlingen +0.20
Nordlingen +0.80
Jahn Regensburg II +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.10 1.00 1.20 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 2.00 2.40 Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II +1.10
Jahn Regensburg II +0.90
Jahn Regensburg II +1.30
Jahn Regensburg II +1.20
Jahn Regensburg II +1.00
Jahn Regensburg II +1.40
Jahn Regensburg II +1.00
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.30 2.00 2.60 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.00 1.80 Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Jahn Regensburg II beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Nordlingen
Jahn Regensburg II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.1 1 1.2 2.2 2 2.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.3 2 2.6 1.4 1 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.4 3 3.8 3.6 3 4.2
BTS-percentage 50% 40% 60% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 40% 40% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Nordlingen
Jahn Regensburg II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jahn Regensburg II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.