Nordlingen vs Jahn Regensburg II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Nordlingen
formă acasă
D L L D L
Oberliga - Bayern Nord
Gerd-Müller-Stadion
Sigla Jahn Regensburg II
formă în deplasare
L W W D D

Analiza AI a meciului

Nordlingen
Jahn Regensburg II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Nordlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Jahn Regensburg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.95
0.60
1.30
2.95
3.30
2.60
Coeficient Peste 2.5
3.00
2.00
4.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
2.95
2.60
3.30
3.10
2.60
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Nordlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Jahn Regensburg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D L L
D L L D L
D W L L L
vs
W D W D D
L W W W D
L W W D D
Formă Peste 2.5
U O U O O
O U U U O
U O O O O
vs
O O O O U
U O O O U
O O U O O
Formă GG
N Y N N Y
Y N N N Y
N Y Y Y N
vs
N Y Y Y N
N Y N Y N
Y N N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.40 3.00 3.80 Nordlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
3.60 3.00 4.20 Jahn Regensburg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Jahn Regensburg II +0.20
Nordlingen +0.40
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +0.60
Egalitate
Jahn Regensburg II +1.20
Nordlingen +0.20
Nordlingen +0.80
Jahn Regensburg II +0.40
Media goluri marcate/meci
1.10 1.00 1.20 Nordlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 2.00 2.40 Jahn Regensburg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Jahn Regensburg II +1.10
Jahn Regensburg II +0.90
Jahn Regensburg II +1.30
Jahn Regensburg II +1.20
Jahn Regensburg II +1.00
Jahn Regensburg II +1.40
Jahn Regensburg II +1.00
Jahn Regensburg II +0.80
Jahn Regensburg II +1.20
Media goluri primite/meci
2.30 2.00 2.60 Nordlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.00 1.80 Jahn Regensburg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Jahn Regensburg II
Mai bine: Jahn Regensburg II
Mai bine: Jahn Regensburg II
Mai bine: Jahn Regensburg II
Mai bine: Jahn Regensburg II
Mai bine: Jahn Regensburg II
Mai bine: Jahn Regensburg II
Mai bine: Jahn Regensburg II
Mai bine: Jahn Regensburg II
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Nordlingen
Jahn Regensburg II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Nordlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Jahn Regensburg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.1 1 1.2 2.2 2 2.4
Goluri primite/meci 2.3 2 2.6 1.4 1 1.8
Goluri totale/meci 3.4 3 3.8 3.6 3 4.2
Rată GG 50% 40% 60% 50% 40% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 40% 40% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Nordlingen
Jahn Regensburg II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Nordlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Jahn Regensburg II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Nord

Pentru această competiție nu avem clasament.