1860 München II vs Pipinsried: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny 1860 München II
forma u siebie
D D W L W
Oberliga - Bayern Süd
Sportanlage Gilching
Logo drużyny Pipinsried
forma na wyjeździe
L W L D W

Analiza meczu AI

1860 München II
Pipinsried

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.60
2.60
0.60
3.30
4.30
2.30
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
2.00
3.00
4.00
4.00
4.00
Współczynnik GG
3.45
3.60
3.30
3.95
4.30
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L L W D
D D W L W
L L D L D
vs
L W D W W
W D W W W
L W L D W
Forma Powyżej 2.5
U U O O U
U U O U O
O O U O U
vs
O O U O O
O U O O O
O O O U O
Forma GG
Y N Y N N
Y Y Y N N
Y N Y Y N
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
N Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.60 3.00 4.20 1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.90 4.20 3.60 Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried +0.30
Pipinsried +0.60
Po równo
Pipinsried +0.90
Pipinsried +1.20
Pipinsried +0.60
1860 München II +0.30
Po równo
1860 München II +0.60
Śr. goli strzelonych/mecz
1.50 2.00 1.00 1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.60 3.20 2.00 Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried +1.10
Pipinsried +1.70
Pipinsried +0.50
Pipinsried +0.60
Pipinsried +1.20
Po równo
Pipinsried +1.60
Pipinsried +2.20
Pipinsried +1.00
Śr. goli straconych/mecz
2.10 1.00 3.20 1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.30 1.00 1.60 Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: 1860 München II
Po równo
Lepiej: 1860 München II
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

1860 München II
Pipinsried

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.5 2 1 2.6 3.2 2
Gole stracone/mecz 2.1 1 3.2 1.3 1 1.6
Gole łącznie/mecz 3.6 3 4.2 3.9 4.2 3.6
Wskaźnik GG 60% 60% 60% 70% 80% 60%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
1860 München II
Pipinsried

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

1860 München II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.