Pipinsried vs Sportfreunde Schwaig: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Pipinsried
forma u siebie
W D W W W
Oberliga - Bayern Süd
Stadion an der Reichertshausener Straße
Logo drużyny Sportfreunde Schwaig
forma na wyjeździe
D W D W W

Analiza meczu AI

Pipinsried
Sportfreunde Schwaig

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.30
4.30
2.30
2.55
1.50
3.60
Współczynnik Powyżej 2.5
4.00
4.00
4.00
3.00
1.00
5.00
Współczynnik GG
3.95
4.30
3.60
3.65
3.00
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W D W W
W D W W W
L W L D W
vs
D D W D W
D D D D D
D W D W W
Forma Powyżej 2.5
O O U O O
O U O O O
O O O U O
vs
O U O U O
U U O U U
O O O O O
Forma GG
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
N Y Y Y N
vs
Y Y Y N Y
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.90 4.20 3.60 Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.90 1.60 4.20 Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried +1.00
Pipinsried +2.30
Sportfreunde Schwaig +0.30
Pipinsried +1.30
Pipinsried +2.60
Po równo
Pipinsried +0.70
Pipinsried +2.00
Sportfreunde Schwaig +0.60
Śr. goli strzelonych/mecz
2.60 3.20 2.00 Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.80 0.80 2.80 Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pipinsried +0.80
Pipinsried +1.80
Sportfreunde Schwaig +0.20
Pipinsried +1.40
Pipinsried +2.40
Pipinsried +0.40
Pipinsried +0.20
Pipinsried +1.20
Sportfreunde Schwaig +0.80
Śr. goli straconych/mecz
1.30 1.00 1.60 Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.10 0.80 1.40 Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: Pipinsried
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Lepiej: Sportfreunde Schwaig
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Pipinsried
Sportfreunde Schwaig

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.6 3.2 2 1.8 0.8 2.8
Gole stracone/mecz 1.3 1 1.6 1.1 0.8 1.4
Gole łącznie/mecz 3.9 4.2 3.6 2.9 1.6 4.2
Wskaźnik GG 70% 80% 60% 70% 60% 80%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 30% 40% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Pipinsried
Sportfreunde Schwaig

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pipinsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sportfreunde Schwaig (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.