Pipinsried vs Sportfreunde Schwaig: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Pipinsried
formă acasă
W D W W W
Oberliga - Bayern Süd
Stadion an der Reichertshausener Straße
Sigla Sportfreunde Schwaig
formă în deplasare
D W D W W

Analiza AI a meciului

Pipinsried
Sportfreunde Schwaig

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.30
4.30
2.30
2.55
1.50
3.60
Coeficient Peste 2.5
4.00
4.00
4.00
3.00
1.00
5.00
Coeficient GG
3.95
4.30
3.60
3.65
3.00
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W D W W
W D W W W
L W L D W
vs
D D W D W
D D D D D
D W D W W
Formă Peste 2.5
O O U O O
O U O O O
O O O U O
vs
O U O U O
U U O U U
O O O O O
Formă GG
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
N Y Y Y N
vs
Y Y Y N Y
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.90 4.20 3.60 Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
2.90 1.60 4.20 Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
Pipinsried +1.00
Pipinsried +2.30
Sportfreunde Schwaig +0.30
Pipinsried +1.30
Pipinsried +2.60
Egalitate
Pipinsried +0.70
Pipinsried +2.00
Sportfreunde Schwaig +0.60
Media goluri marcate/meci
2.60 3.20 2.00 Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 0.80 2.80 Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
Pipinsried +0.80
Pipinsried +1.80
Sportfreunde Schwaig +0.20
Pipinsried +1.40
Pipinsried +2.40
Pipinsried +0.40
Pipinsried +0.20
Pipinsried +1.20
Sportfreunde Schwaig +0.80
Media goluri primite/meci
1.30 1.00 1.60 Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 0.80 1.40 Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: Pipinsried
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Mai bine: Sportfreunde Schwaig
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Pipinsried
Sportfreunde Schwaig

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.6 3.2 2 1.8 0.8 2.8
Goluri primite/meci 1.3 1 1.6 1.1 0.8 1.4
Goluri totale/meci 3.9 4.2 3.6 2.9 1.6 4.2
Rată GG 70% 80% 60% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Pipinsried
Sportfreunde Schwaig

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pipinsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Sportfreunde Schwaig (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Süd

Pentru această competiție nu avem clasament.