Berca vs Păuleşti: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Berca
forma u siebie
W D W L
Liga III - Serie 3
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny Păuleşti
forma na wyjeździe
L L D D L

Analiza meczu AI

Berca
Păuleşti

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Berca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.69
2.88
2.50
0.38
0.00
0.60
Współczynnik Powyżej 2.5
4.38
5.00
3.75
1.88
3.33
1.00
Współczynnik GG
3.69
4.13
3.25
2.81
2.67
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Berca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W W L L L
W D W L
W W L L
vs
D L D L L
L L L
L L D D L
Forma Powyżej 2.5
U O O O O
O O O O
O U O O
vs
U U U O U
O U O
U O U U U
Forma GG
N N Y Y Y
Y Y N Y
N N Y Y
vs
Y N Y Y N
N N Y
N N Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.75 5.25 4.25 Berca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.57 3.33 1.80 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Berca +2.18
Berca +1.42
Berca +2.95
Berca +2.68
Berca +1.92
Berca +3.45
Berca +1.68
Berca +0.92
Berca +2.45
Śr. goli strzelonych/mecz
2.50 3.00 2.00 Berca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.53 0.67 0.40 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Berca +1.97
Berca +1.83
Berca +2.10
Berca +2.47
Berca +2.33
Berca +2.60
Berca +1.47
Berca +1.33
Berca +1.60
Śr. goli straconych/mecz
2.25 2.25 2.25 Berca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.03 2.67 1.40 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Berca
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Berca
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Berca
Lepiej: Păuleşti
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Berca
Păuleşti

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Berca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.5 3 2 0.53 0.67 0.4
Gole stracone/mecz 2.25 2.25 2.25 2.03 2.67 1.4
Gole łącznie/mecz 4.75 5.25 4.25 2.57 3.33 1.8
Wskaźnik GG 63% 75% 50% 37% 33% 40%
Wskaźnik czystego konta 38% 25% 50% 0% 0% 0%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 3 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Berca
Păuleşti

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Berca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 3 · Group 3

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2