Berca vs Păuleşti H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Berca
thuisvorm
W D W L
Liga III - Serie 3
Stadion nog onbekend
Logo van Păuleşti
uitvorm
L L D D L

AI-wedstrijdinzichten

Berca
Păuleşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.69
2.88
2.50
0.38
0.00
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
4.38
5.00
3.75
1.88
3.33
1.00
BTS-coëfficiënt
3.69
4.13
3.25
2.81
2.67
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W L L L
W D W L
W W L L
vs
D L D L L
L L L
L L D D L
Over 2.5-vorm
U O O O O
O O O O
O U O O
vs
U U U O U
O U O
U O U U U
BTS-vorm
N N Y Y Y
Y Y N Y
N N Y Y
vs
Y N Y Y N
N N Y
N N Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.75 5.25 4.25 Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.57 3.33 1.80 Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Berca +2.18
Berca +1.42
Berca +2.95
Berca +2.68
Berca +1.92
Berca +3.45
Berca +1.68
Berca +0.92
Berca +2.45
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.50 3.00 2.00 Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.53 0.67 0.40 Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Berca +1.97
Berca +1.83
Berca +2.10
Berca +2.47
Berca +2.33
Berca +2.60
Berca +1.47
Berca +1.33
Berca +1.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.25 2.25 2.25 Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.03 2.67 1.40 Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păuleşti beter
Berca beter
Păuleşti beter
Păuleşti beter
Berca beter
Păuleşti beter
Păuleşti beter
Berca beter
Păuleşti beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Berca
Păuleşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.5 3 2 0.53 0.67 0.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.25 2.25 2.25 2.03 2.67 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.75 5.25 4.25 2.57 3.33 1.8
BTS-percentage 63% 75% 50% 37% 33% 40%
Clean sheet-percentage 38% 25% 50% 0% 0% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Berca
Păuleşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Berca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2