Blejoi vs Viitorul Corbeanca: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Blejoi
forma u siebie
L W L W W
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal
Logo drużyny Viitorul Corbeanca
forma na wyjeździe
W L D L L

Analiza meczu AI

Blejoi
Viitorul Corbeanca

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.88
3.00
2.67
1.19
1.00
1.30
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
3.00
1.67
0.63
0.00
1.00
Współczynnik GG
3.69
3.60
3.83
2.00
2.17
1.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W W D W
L W L W W
D W D
vs
L D D L L
D L D
W L D L L
Forma Powyżej 2.5
U O O U U
O O U O U
U O U
vs
U U U U O
U U U
U U U U O
Forma GG
N N Y Y N
Y Y N Y N
Y N Y
vs
N N Y N Y
N N Y
N N N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.07 3.80 2.33 Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.67 1.33 2.00 Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Blejoi +1.40
Blejoi +1.74
Blejoi +1.07
Blejoi +2.13
Blejoi +2.47
Blejoi +1.80
Blejoi +0.66
Blejoi +1.00
Blejoi +0.33
Śr. goli strzelonych/mecz
2.03 2.40 1.67 Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.47 0.33 0.60 Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Blejoi +1.56
Blejoi +1.70
Blejoi +1.43
Blejoi +1.93
Blejoi +2.07
Blejoi +1.80
Blejoi +1.20
Blejoi +1.34
Blejoi +1.07
Śr. goli straconych/mecz
1.03 1.40 0.67 Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.00 1.40 Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Blejoi
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Blejoi
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Po równo
Lepiej: Blejoi
Lepiej: Blejoi
Lepiej: Blejoi
Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Blejoi
Viitorul Corbeanca

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.03 2.4 1.67 0.47 0.33 0.6
Gole stracone/mecz 1.03 1.4 0.67 1.2 1 1.4
Gole łącznie/mecz 3.07 3.8 2.33 1.67 1.33 2
Wskaźnik GG 63% 60% 67% 27% 33% 20%
Wskaźnik czystego konta 27% 20% 33% 37% 33% 40%
Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 3 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Blejoi
Viitorul Corbeanca

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 3 · Group 3

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2