Blejoi vs Viitorul Corbeanca H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Blejoi logosu
iç saha formu
L W L W W
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal
Viitorul Corbeanca logosu
deplasman formu
W L D L L

AI Maç Analizi

Blejoi
Viitorul Corbeanca

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Blejoi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.88
3.00
2.67
1.19
1.00
1.30
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
1.67
0.63
0.00
1.00
KG VAR katsayısı
3.69
3.60
3.83
2.00
2.17
1.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Blejoi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L W W D W
L W L W W
D W D
vs
L D D L L
D L D
W L D L L
2.5 Üst Formu
U O O U U
O O U O U
U O U
vs
U U U U O
U U U
U U U U O
KG VAR Formu
N N Y Y N
Y Y N Y N
Y N Y
vs
N N Y N Y
N N Y
N N N N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.07 3.80 2.33 Blejoi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.67 1.33 2.00 Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Blejoi +1.40
Blejoi +1.74
Blejoi +1.07
Blejoi +2.13
Blejoi +2.47
Blejoi +1.80
Blejoi +0.66
Blejoi +1.00
Blejoi +0.33
Maç başı ort. atılan gol
2.03 2.40 1.67 Blejoi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.47 0.33 0.60 Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Blejoi +1.56
Blejoi +1.70
Blejoi +1.43
Blejoi +1.93
Blejoi +2.07
Blejoi +1.80
Blejoi +1.20
Blejoi +1.34
Blejoi +1.07
Maç başı ort. yenen gol
1.03 1.40 0.67 Blejoi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.00 1.40 Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Blejoi daha iyi
Viitorul Corbeanca daha iyi
Blejoi daha iyi
Viitorul Corbeanca daha iyi
Viitorul Corbeanca daha iyi
Eşit
Blejoi daha iyi
Blejoi daha iyi
Blejoi daha iyi
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Blejoi
Viitorul Corbeanca

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Blejoi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.03 2.4 1.67 0.47 0.33 0.6
Maç başı yenen gol 1.03 1.4 0.67 1.2 1 1.4
Maç başı toplam gol 3.07 3.8 2.33 1.67 1.33 2
KG VAR oranı 63% 60% 67% 27% 33% 20%
Gol yememe oranı 27% 20% 33% 37% 33% 40%
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 3 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Blejoi
Viitorul Corbeanca

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Blejoi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 3 · Group 3

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2