Flacăra Moreni vs Blejoi: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Flacăra Moreni
forma u siebie
W D W W
Liga III - Serie 3
Stadionul Flacăra
Logo drużyny Blejoi
forma na wyjeździe
D W D

Analiza meczu AI

Flacăra Moreni
Blejoi

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Flacăra Moreni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
4.56
4.13
5.00
2.88
3.00
2.67
Współczynnik Powyżej 2.5
3.75
3.75
3.75
2.50
3.00
1.67
Współczynnik GG
3.69
3.25
4.13
3.69
3.60
3.83
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Flacăra Moreni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D W W W W
W D W W
W W W W
vs
L W W D W
L W L W W
D W D
Forma Powyżej 2.5
U U O O O
O U O O
O O U O
vs
U O O U U
O O U O U
U O U
Forma GG
Y N N Y Y
N Y N Y
Y Y N Y
vs
N N Y Y N
Y Y N Y N
Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.25 4.50 4.00 Flacăra Moreni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.07 3.80 2.33 Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Flacăra Moreni +1.18
Flacăra Moreni +0.45
Flacăra Moreni +1.92
Flacăra Moreni +1.43
Flacăra Moreni +0.70
Flacăra Moreni +2.17
Flacăra Moreni +0.93
Flacăra Moreni +0.20
Flacăra Moreni +1.67
Śr. goli strzelonych/mecz
3.38 3.75 3.00 Flacăra Moreni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.03 2.40 1.67 Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Flacăra Moreni +1.35
Flacăra Moreni +0.98
Flacăra Moreni +1.71
Flacăra Moreni +1.72
Flacăra Moreni +1.35
Flacăra Moreni +2.08
Flacăra Moreni +0.97
Flacăra Moreni +0.60
Flacăra Moreni +1.33
Śr. goli straconych/mecz
0.88 0.75 1.00 Flacăra Moreni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.03 1.40 0.67 Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Flacăra Moreni
Lepiej: Flacăra Moreni
Lepiej: Blejoi
Lepiej: Flacăra Moreni
Lepiej: Flacăra Moreni
Lepiej: Blejoi
Lepiej: Flacăra Moreni
Lepiej: Flacăra Moreni
Lepiej: Blejoi
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Flacăra Moreni
Blejoi

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Flacăra Moreni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 3.38 3.75 3 2.03 2.4 1.67
Gole stracone/mecz 0.88 0.75 1 1.03 1.4 0.67
Gole łącznie/mecz 4.25 4.5 4 3.07 3.8 2.33
Wskaźnik GG 63% 50% 75% 63% 60% 67%
Wskaźnik czystego konta 38% 50% 25% 27% 20% 33%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 3 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Flacăra Moreni
Blejoi

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Flacăra Moreni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Blejoi (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 3 · Group 3

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2