Păuleşti vs Râmnicu Sărat: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Păuleşti
forma u siebie
L L L
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal
Logo drużyny Râmnicu Sărat
forma na wyjeździe
D W L

Analiza meczu AI

Păuleşti
Râmnicu Sărat

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Râmnicu Sărat (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.38
0.00
0.60
1.63
1.30
2.17
Współczynnik Powyżej 2.5
1.88
3.33
1.00
3.13
4.00
1.67
Współczynnik GG
2.81
2.67
2.90
3.50
5.00
1.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Râmnicu Sărat (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L D L L
L L L
L L D D L
vs
W L L L W
L D L L W
D W L
Forma Powyżej 2.5
U U U O U
O U O
U O U U U
vs
U O O O O
O U O O O
U U O
Forma GG
Y N Y Y N
N N Y
N N Y Y N
vs
N Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.57 3.33 1.80 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.13 4.60 1.67 Râmnicu Sărat (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Râmnicu Sărat +0.56
Râmnicu Sărat +2.03
Păuleşti +0.90
Păuleşti +0.20
Râmnicu Sărat +1.27
Păuleşti +1.66
Râmnicu Sărat +1.33
Râmnicu Sărat +2.80
Păuleşti +0.13
Śr. goli strzelonych/mecz
0.53 0.67 0.40 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.03 1.40 0.67 Râmnicu Sărat (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Râmnicu Sărat +0.50
Râmnicu Sărat +0.87
Râmnicu Sărat +0.14
Râmnicu Sărat +0.36
Râmnicu Sărat +0.73
Po równo
Râmnicu Sărat +0.63
Râmnicu Sărat +1.00
Râmnicu Sărat +0.27
Śr. goli straconych/mecz
2.03 2.67 1.40 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.10 3.20 1.00 Râmnicu Sărat (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Râmnicu Sărat
Lepiej: Râmnicu Sărat
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Râmnicu Sărat
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Râmnicu Sărat
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Păuleşti
Râmnicu Sărat

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Râmnicu Sărat (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.53 0.67 0.4 1.03 1.4 0.67
Gole stracone/mecz 2.03 2.67 1.4 2.1 3.2 1
Gole łącznie/mecz 2.57 3.33 1.8 3.13 4.6 1.67
Wskaźnik GG 37% 33% 40% 50% 100% 0%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 33% 0% 67%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 3 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Păuleşti
Râmnicu Sărat

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Râmnicu Sărat (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 3 · Group 3

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2