Păuleşti vs Râmnicu Sărat H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Păuleşti
thuisvorm
L L L
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal
Logo van Râmnicu Sărat
uitvorm
D W L

AI-wedstrijdinzichten

Păuleşti
Râmnicu Sărat

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.38
0.00
0.60
1.63
1.30
2.17
Over 2.5-coëfficiënt
1.88
3.33
1.00
3.13
4.00
1.67
BTS-coëfficiënt
2.81
2.67
2.90
3.50
5.00
1.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L D L L
L L L
L L D D L
vs
W L L L W
L D L L W
D W L
Over 2.5-vorm
U U U O U
O U O
U O U U U
vs
U O O O O
O U O O O
U U O
BTS-vorm
Y N Y Y N
N N Y
N N Y Y N
vs
N Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.57 3.33 1.80 Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.13 4.60 1.67 Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Râmnicu Sărat +0.56
Râmnicu Sărat +2.03
Păuleşti +0.90
Păuleşti +0.20
Râmnicu Sărat +1.27
Păuleşti +1.66
Râmnicu Sărat +1.33
Râmnicu Sărat +2.80
Păuleşti +0.13
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.53 0.67 0.40 Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.03 1.40 0.67 Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Râmnicu Sărat +0.50
Râmnicu Sărat +0.87
Râmnicu Sărat +0.14
Râmnicu Sărat +0.36
Râmnicu Sărat +0.73
Gelijk
Râmnicu Sărat +0.63
Râmnicu Sărat +1.00
Râmnicu Sărat +0.27
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.03 2.67 1.40 Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 3.20 1.00 Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Păuleşti beter
Păuleşti beter
Râmnicu Sărat beter
Râmnicu Sărat beter
Păuleşti beter
Râmnicu Sărat beter
Păuleşti beter
Păuleşti beter
Râmnicu Sărat beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Păuleşti
Râmnicu Sărat

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.53 0.67 0.4 1.03 1.4 0.67
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.03 2.67 1.4 2.1 3.2 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.57 3.33 1.8 3.13 4.6 1.67
BTS-percentage 37% 33% 40% 50% 100% 0%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 33% 0% 67%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Păuleşti
Râmnicu Sărat

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Păuleşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2