FC Oţelul II vs Înainte Modelu: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny FC Oţelul II
forma u siebie
L L L W
Liga III - Serie 4
Baza Sportivă Zoltan David
Logo drużyny Înainte Modelu
forma na wyjeździe
W L W

Analiza meczu AI

FC Oţelul II
Înainte Modelu

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

FC Oţelul II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Înainte Modelu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.81
1.25
0.38
3.31
3.30
3.33
Współczynnik Powyżej 2.5
4.38
3.75
5.00
1.88
1.00
3.33
Współczynnik GG
4.13
3.25
5.00
3.25
2.90
3.83
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

FC Oţelul II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Înainte Modelu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L L W D
L L L W
L L L D
vs
L W W L W
D W W L W
W L W
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
O U O O
O O O O
vs
O O U U U
U U O U U
O O U
Forma GG
Y Y Y Y Y
N N Y Y
Y Y Y Y
vs
Y Y N N N
Y N Y N N
Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.75 2.75 4.75 FC Oţelul II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.80 2.60 5.00 Înainte Modelu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Înainte Modelu +0.05
FC Oţelul II +1.15
Înainte Modelu +1.25
Înainte Modelu +1.05
FC Oţelul II +0.15
Înainte Modelu +2.25
FC Oţelul II +0.95
FC Oţelul II +2.15
Înainte Modelu +0.25
Śr. goli strzelonych/mecz
1.00 0.75 1.25 FC Oţelul II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.30 1.60 3.00 Înainte Modelu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Înainte Modelu +1.30
Înainte Modelu +0.60
Înainte Modelu +2.00
Înainte Modelu +1.55
Înainte Modelu +0.85
Înainte Modelu +2.25
Înainte Modelu +1.05
Înainte Modelu +0.35
Înainte Modelu +1.75
Śr. goli straconych/mecz
2.75 2.00 3.50 FC Oţelul II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 1.00 2.00 Înainte Modelu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Înainte Modelu
Lepiej: Înainte Modelu
Lepiej: Înainte Modelu
Lepiej: Înainte Modelu
Lepiej: Înainte Modelu
Po równo
Lepiej: Înainte Modelu
Lepiej: Înainte Modelu
Lepiej: Înainte Modelu
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

FC Oţelul II
Înainte Modelu

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

FC Oţelul II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Înainte Modelu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1 0.75 1.25 2.3 1.6 3
Gole stracone/mecz 2.75 2 3.5 1.5 1 2
Gole łącznie/mecz 3.75 2.75 4.75 3.8 2.6 5
Wskaźnik GG 75% 50% 100% 53% 40% 67%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 37% 40% 33%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 4 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
FC Oţelul II
Înainte Modelu

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

FC Oţelul II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Înainte Modelu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 4 · Group 4

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0