FC Oţelul II vs Înainte Modelu H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van FC Oţelul II
thuisvorm
L L L W
Liga III - Serie 4
Baza Sportivă Zoltan David
Logo van Înainte Modelu
uitvorm
W L W

AI-wedstrijdinzichten

FC Oţelul II
Înainte Modelu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Înainte Modelu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.81
1.25
0.38
3.31
3.30
3.33
Over 2.5-coëfficiënt
4.38
3.75
5.00
1.88
1.00
3.33
BTS-coëfficiënt
4.13
3.25
5.00
3.25
2.90
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Înainte Modelu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L W D
L L L W
L L L D
vs
L W W L W
D W W L W
W L W
Over 2.5-vorm
O O O O O
O U O O
O O O O
vs
O O U U U
U U O U U
O O U
BTS-vorm
Y Y Y Y Y
N N Y Y
Y Y Y Y
vs
Y Y N N N
Y N Y N N
Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.75 2.75 4.75 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 2.60 5.00 Înainte Modelu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Înainte Modelu +0.05
FC Oţelul II +1.15
Înainte Modelu +1.25
Înainte Modelu +1.05
FC Oţelul II +0.15
Înainte Modelu +2.25
FC Oţelul II +0.95
FC Oţelul II +2.15
Înainte Modelu +0.25
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 0.75 1.25 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 1.60 3.00 Înainte Modelu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Înainte Modelu +1.30
Înainte Modelu +0.60
Înainte Modelu +2.00
Înainte Modelu +1.55
Înainte Modelu +0.85
Înainte Modelu +2.25
Înainte Modelu +1.05
Înainte Modelu +0.35
Înainte Modelu +1.75
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.75 2.00 3.50 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.00 2.00 Înainte Modelu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Înainte Modelu beter
Înainte Modelu beter
Înainte Modelu beter
Înainte Modelu beter
Înainte Modelu beter
Gelijk
Înainte Modelu beter
Înainte Modelu beter
Înainte Modelu beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

FC Oţelul II
Înainte Modelu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Înainte Modelu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 0.75 1.25 2.3 1.6 3
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.75 2 3.5 1.5 1 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.75 2.75 4.75 3.8 2.6 5
BTS-percentage 75% 50% 100% 53% 40% 67%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 37% 40% 33%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 4-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
FC Oţelul II
Înainte Modelu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Înainte Modelu (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 4 · Group 4

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0