Güzide Gebzespor vs İnegöl Kafkas Gençlik: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Güzide Gebzespor
forma u siebie
L L W D W
2. Lig
Derince Belediyespor Doğal Çim Stadyumu
Logo drużyny İnegöl Kafkas Gençlik
forma na wyjeździe
W D W

Analiza meczu AI

Güzide Gebzespor
İnegöl Kafkas Gençlik

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Güzide Gebzespor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
İnegöl Kafkas Gençlik (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.10
2.30
1.90
2.75
1.67
3.83
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
3.00
3.00
3.33
3.33
3.33
Współczynnik GG
3.80
3.30
4.30
4.42
3.83
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Güzide Gebzespor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
İnegöl Kafkas Gençlik (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W D D D W
L L W D W
L D W D D
vs
L D W L W
L W L
W D W
Forma Powyżej 2.5
U O U U O
O O U U O
O O U O U
vs
O U O U O
O O U
O U O
Forma GG
N Y N Y Y
Y Y N N Y
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y N Y
Y Y N
Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.80 2.00 3.60 Güzide Gebzespor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.17 3.33 3.00 İnegöl Kafkas Gençlik (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
İnegöl Kafkas Gençlik +0.37
İnegöl Kafkas Gençlik +0.53
İnegöl Kafkas Gençlik +0.20
İnegöl Kafkas Gençlik +1.17
İnegöl Kafkas Gençlik +1.33
İnegöl Kafkas Gençlik +1.00
Güzide Gebzespor +0.43
Güzide Gebzespor +0.27
Güzide Gebzespor +0.60
Śr. goli strzelonych/mecz
1.40 1.00 1.80 Güzide Gebzespor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.83 1.67 2.00 İnegöl Kafkas Gençlik (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
İnegöl Kafkas Gençlik +0.43
İnegöl Kafkas Gençlik +0.27
İnegöl Kafkas Gençlik +0.60
İnegöl Kafkas Gençlik +0.83
İnegöl Kafkas Gençlik +0.67
İnegöl Kafkas Gençlik +1.00
İnegöl Kafkas Gençlik +0.03
Güzide Gebzespor +0.13
İnegöl Kafkas Gençlik +0.20
Śr. goli straconych/mecz
1.40 1.00 1.80 Güzide Gebzespor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.33 1.67 1.00 İnegöl Kafkas Gençlik (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: İnegöl Kafkas Gençlik
Lepiej: Güzide Gebzespor
Lepiej: İnegöl Kafkas Gençlik
Lepiej: Güzide Gebzespor
Lepiej: Güzide Gebzespor
Po równo
Lepiej: İnegöl Kafkas Gençlik
Lepiej: İnegöl Kafkas Gençlik
Lepiej: İnegöl Kafkas Gençlik
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Güzide Gebzespor
İnegöl Kafkas Gençlik

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Güzide Gebzespor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
İnegöl Kafkas Gençlik (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.4 1 1.8 1.83 1.67 2
Gole stracone/mecz 1.4 1 1.8 1.33 1.67 1
Gole łącznie/mecz 2.8 2 3.6 3.17 3.33 3
Wskaźnik GG 70% 60% 80% 83% 67% 100%
Wskaźnik czystego konta 30% 40% 20% 0% 0% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 2. Lig - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Güzide Gebzespor
İnegöl Kafkas Gençlik

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Güzide Gebzespor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
İnegöl Kafkas Gençlik (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

2. Lig · Lig B: White Group

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0