Güzide Gebzespor vs İnegöl Kafkas Gençlik: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Güzide Gebzespor
formă acasă
L L W D W
2. Lig
Derince Belediyespor Doğal Çim Stadyumu
Sigla İnegöl Kafkas Gençlik
formă în deplasare
W D W

Analiza AI a meciului

Güzide Gebzespor
İnegöl Kafkas Gençlik

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Güzide Gebzespor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegöl Kafkas Gençlik (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.10
2.30
1.90
2.75
1.67
3.83
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
3.33
3.33
3.33
Coeficient GG
3.80
3.30
4.30
4.42
3.83
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Güzide Gebzespor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegöl Kafkas Gençlik (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D D D W
L L W D W
L D W D D
vs
L D W L W
L W L
W D W
Formă Peste 2.5
U O U U O
O O U U O
O O U O U
vs
O U O U O
O O U
O U O
Formă GG
N Y N Y Y
Y Y N N Y
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y N Y
Y Y N
Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.80 2.00 3.60 Güzide Gebzespor (General) (Acasă) (Deplasare)
3.17 3.33 3.00 İnegöl Kafkas Gençlik (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegöl Kafkas Gençlik +0.37
İnegöl Kafkas Gençlik +0.53
İnegöl Kafkas Gençlik +0.20
İnegöl Kafkas Gençlik +1.17
İnegöl Kafkas Gençlik +1.33
İnegöl Kafkas Gençlik +1.00
Güzide Gebzespor +0.43
Güzide Gebzespor +0.27
Güzide Gebzespor +0.60
Media goluri marcate/meci
1.40 1.00 1.80 Güzide Gebzespor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.83 1.67 2.00 İnegöl Kafkas Gençlik (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegöl Kafkas Gençlik +0.43
İnegöl Kafkas Gençlik +0.27
İnegöl Kafkas Gençlik +0.60
İnegöl Kafkas Gençlik +0.83
İnegöl Kafkas Gençlik +0.67
İnegöl Kafkas Gençlik +1.00
İnegöl Kafkas Gençlik +0.03
Güzide Gebzespor +0.13
İnegöl Kafkas Gençlik +0.20
Media goluri primite/meci
1.40 1.00 1.80 Güzide Gebzespor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.33 1.67 1.00 İnegöl Kafkas Gençlik (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: İnegöl Kafkas Gençlik
Mai bine: Güzide Gebzespor
Mai bine: İnegöl Kafkas Gençlik
Mai bine: Güzide Gebzespor
Mai bine: Güzide Gebzespor
Egalitate
Mai bine: İnegöl Kafkas Gençlik
Mai bine: İnegöl Kafkas Gençlik
Mai bine: İnegöl Kafkas Gençlik
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Güzide Gebzespor
İnegöl Kafkas Gençlik

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Güzide Gebzespor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegöl Kafkas Gençlik (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.4 1 1.8 1.83 1.67 2
Goluri primite/meci 1.4 1 1.8 1.33 1.67 1
Goluri totale/meci 2.8 2 3.6 3.17 3.33 3
Rată GG 70% 60% 80% 83% 67% 100%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 0% 0% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Güzide Gebzespor
İnegöl Kafkas Gençlik

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Güzide Gebzespor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegöl Kafkas Gençlik (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: White Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0