Sebat Gençlikspor vs Adana Demirspor: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Sebat Gençlikspor
forma u siebie
D L D
2. Lig
Ortahisar Yavuz Selim Stadı
Logo drużyny Adana Demirspor
forma na wyjeździe
W D L

Analiza meczu AI

Sebat Gençlikspor
Adana Demirspor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Adana Demirspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.60
1.00
0.00
1.92
1.67
2.17
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
1.67
5.00
2.50
3.33
1.67
Współczynnik GG
4.30
3.83
5.00
2.67
1.50
3.83
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Adana Demirspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D L L D
D L D
L L
vs
L D L L W
L L W
W D L
Forma Powyżej 2.5
O O O U U
O U U
O O
vs
U U O U O
U O O
O U U
Forma GG
Y Y Y N Y
Y N Y
Y Y
vs
N Y N N N
N N N
Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.75 3.00 4.50 Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 2.67 2.33 Adana Demirspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sebat Gençlikspor +1.25
Sebat Gençlikspor +1.08
Sebat Gençlikspor +1.42
Sebat Gençlikspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.67
Sebat Gençlikspor +2.00
Sebat Gençlikspor +1.83
Sebat Gençlikspor +2.17
Śr. goli strzelonych/mecz
1.42 1.33 1.50 Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 1.00 1.00 Adana Demirspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.50
Śr. goli straconych/mecz
2.33 1.67 3.00 Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 1.67 1.33 Adana Demirspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Adana Demirspor
Lepiej: Adana Demirspor
Lepiej: Adana Demirspor
Lepiej: Adana Demirspor
Po równo
Lepiej: Adana Demirspor
Lepiej: Adana Demirspor
Lepiej: Adana Demirspor
Lepiej: Adana Demirspor
Ostatnich 5 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Sebat Gençlikspor
Adana Demirspor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Adana Demirspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.42 1.33 1.5 1 1 1
Gole stracone/mecz 2.33 1.67 3 1.5 1.67 1.33
Gole łącznie/mecz 3.75 3 4.5 2.5 2.67 2.33
Wskaźnik GG 83% 67% 100% 33% 0% 67%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 17% 33% 0%
Ostatnich 5 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 2. Lig - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Sebat Gençlikspor
Adana Demirspor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Adana Demirspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 5 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

2. Lig · Lig B: White Group

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0