Sebat Gençlikspor vs Adana Demirspor: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Sebat Gençlikspor
formă acasă
D L D
2. Lig
Ortahisar Yavuz Selim Stadı
Sigla Adana Demirspor
formă în deplasare
W D L

Analiza AI a meciului

Sebat Gençlikspor
Adana Demirspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Sebat Gençlikspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Adana Demirspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.60
1.00
0.00
1.92
1.67
2.17
Coeficient Peste 2.5
3.00
1.67
5.00
2.50
3.33
1.67
Coeficient GG
4.30
3.83
5.00
2.67
1.50
3.83
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Sebat Gençlikspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Adana Demirspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D L L D
D L D
L L
vs
L D L L W
L L W
W D L
Formă Peste 2.5
O O O U U
O U U
O O
vs
U U O U O
U O O
O U U
Formă GG
Y Y Y N Y
Y N Y
Y Y
vs
N Y N N N
N N N
Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.75 3.00 4.50 Sebat Gençlikspor (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 2.67 2.33 Adana Demirspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Sebat Gençlikspor +1.25
Sebat Gençlikspor +1.08
Sebat Gençlikspor +1.42
Sebat Gençlikspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.67
Sebat Gençlikspor +2.00
Sebat Gençlikspor +1.83
Sebat Gençlikspor +2.17
Media goluri marcate/meci
1.42 1.33 1.50 Sebat Gençlikspor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.00 1.00 Adana Demirspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.50
Media goluri primite/meci
2.33 1.67 3.00 Sebat Gençlikspor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.67 1.33 Adana Demirspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Adana Demirspor
Mai bine: Adana Demirspor
Mai bine: Adana Demirspor
Mai bine: Adana Demirspor
Egalitate
Mai bine: Adana Demirspor
Mai bine: Adana Demirspor
Mai bine: Adana Demirspor
Mai bine: Adana Demirspor
Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Sebat Gençlikspor
Adana Demirspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sebat Gençlikspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Adana Demirspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.42 1.33 1.5 1 1 1
Goluri primite/meci 2.33 1.67 3 1.5 1.67 1.33
Goluri totale/meci 3.75 3 4.5 2.5 2.67 2.33
Rată GG 83% 67% 100% 33% 0% 67%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 17% 33% 0%
Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Sebat Gençlikspor
Adana Demirspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sebat Gençlikspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Adana Demirspor (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: White Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0