Sebat Gençlikspor vs Adana Demirspor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Sebat Gençlikspor
thuisvorm
D L D
2. Lig
Ortahisar Yavuz Selim Stadı
Logo van Adana Demirspor
uitvorm
W D L

AI-wedstrijdinzichten

Sebat Gençlikspor
Adana Demirspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Sebat Gençlikspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Adana Demirspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.60
1.00
0.00
1.92
1.67
2.17
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
1.67
5.00
2.50
3.33
1.67
BTS-coëfficiënt
4.30
3.83
5.00
2.67
1.50
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Sebat Gençlikspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Adana Demirspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D L L D
D L D
L L
vs
L D L L W
L L W
W D L
Over 2.5-vorm
O O O U U
O U U
O O
vs
U U O U O
U O O
O U U
BTS-vorm
Y Y Y N Y
Y N Y
Y Y
vs
N Y N N N
N N N
Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.75 3.00 4.50 Sebat Gençlikspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 2.67 2.33 Adana Demirspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sebat Gençlikspor +1.25
Sebat Gençlikspor +1.08
Sebat Gençlikspor +1.42
Sebat Gençlikspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.67
Sebat Gençlikspor +2.00
Sebat Gençlikspor +1.83
Sebat Gençlikspor +2.17
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.42 1.33 1.50 Sebat Gençlikspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 1.00 1.00 Adana Demirspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.50
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.33 1.67 3.00 Sebat Gençlikspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.67 1.33 Adana Demirspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Adana Demirspor beter
Adana Demirspor beter
Adana Demirspor beter
Adana Demirspor beter
Gelijk
Adana Demirspor beter
Adana Demirspor beter
Adana Demirspor beter
Adana Demirspor beter
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Sebat Gençlikspor
Adana Demirspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sebat Gençlikspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Adana Demirspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.42 1.33 1.5 1 1 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.33 1.67 3 1.5 1.67 1.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.75 3 4.5 2.5 2.67 2.33
BTS-percentage 83% 67% 100% 33% 0% 67%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 17% 33% 0%
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Sebat Gençlikspor
Adana Demirspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sebat Gençlikspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Adana Demirspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: White Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0