Oxford United vs Stockport County: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Oxford United
formă acasă
D W D
League One
Amânat
The Kassam Stadium
Sigla Stockport County
formă în deplasare
D W L W D

Analiza AI a meciului

Oxford United
Stockport County

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Oxford United (General) (Acasă) (Deplasare)
Stockport County (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.29
2.67
3.75
2.80
3.00
2.60
Coeficient Peste 2.5
4.29
3.33
5.00
3.50
4.00
3.00
Coeficient GG
4.00
3.83
4.13
3.45
4.30
2.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Oxford United (General) (Acasă) (Deplasare)
Stockport County (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W D W
D W D
W L W W
vs
W L D W W
L W L W W
D W L W D
Formă Peste 2.5
O O O U O
O O U
O O O O
vs
O O U U O
O O O U O
O O U O U
Formă GG
Y N N Y Y
Y N Y
Y Y N Y
vs
N Y N N Y
Y Y Y N Y
Y Y N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.25 3.00 3.50 Oxford United (General) (Acasă) (Deplasare)
3.70 4.20 3.20 Stockport County (General) (Acasă) (Deplasare)
Stockport County +0.45
Stockport County +0.95
Oxford United +0.05
Stockport County +0.70
Stockport County +1.20
Stockport County +0.20
Stockport County +0.20
Stockport County +0.70
Oxford United +0.30
Media goluri marcate/meci
2.13 2.00 2.25 Oxford United (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 2.60 2.00 Stockport County (General) (Acasă) (Deplasare)
Stockport County +0.17
Stockport County +0.47
Oxford United +0.13
Stockport County +0.30
Stockport County +0.60
Egalitate
Stockport County +0.05
Stockport County +0.35
Oxford United +0.25
Media goluri primite/meci
1.13 1.00 1.25 Oxford United (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.60 1.20 Stockport County (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Oxford United
Mai bine: Oxford United
Mai bine: Oxford United
Mai bine: Oxford United
Mai bine: Oxford United
Mai bine: Oxford United
Mai bine: Oxford United
Mai bine: Oxford United
Mai bine: Stockport County
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Oxford United
Stockport County

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Oxford United (General) (Acasă) (Deplasare)
Stockport County (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.13 2 2.25 2.3 2.6 2
Goluri primite/meci 1.13 1 1.25 1.4 1.6 1.2
Goluri totale/meci 3.25 3 3.5 3.7 4.2 3.2
Rată GG 71% 67% 75% 60% 80% 40%
Rată meciuri fără gol primit 29% 33% 25% 30% 20% 40%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League One - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Oxford United
Stockport County

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Oxford United (General) (Acasă) (Deplasare)
Stockport County (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Oxford United
Stockport County

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Oxford United (General) (Acasă) (Deplasare)
Stockport County (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

League One

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Plymouth 10 6 1 3 18:12 +6 19 W W L W W
2 Bradford 9 5 2 2 8:5 +3 17 W W W D D
3 Stockport County 9 5 1 3 20:11 +9 16 W L D W W
4 Huddersfield 9 4 4 1 16:9 +7 16 D D L W D
5 Cambridge United 9 4 4 1 14:11 +3 16 D W D D W
6 Reading 9 4 3 2 22:11 +11 15 L W D D W
7 Sheffield Wednesday 8 4 3 1 15:8 +7 15 W W D D D
8 Oxford United 7 4 2 1 15:8 +7 14 L W W D W
9 Stevenage 8 3 3 2 12:8 +4 12 D W W L W
10 Burton Albion 10 3 3 4 14:16 -2 12 L D W L L
11 AFC Wimbledon 9 3 3 3 7:10 -3 12 W W D D L
12 Leyton Orient 9 3 2 4 13:11 +2 11 D L W L D
13 Luton 8 3 2 3 16:15 +1 11 W D L L W
14 Mansfield Town 8 3 2 3 12:14 -2 11 L L D D W
15 Wycombe 9 2 4 3 14:20 -6 10 D W W D L
16 Doncaster 8 2 3 3 9:9 0 9 D L L W W
17 Leicester 8 2 3 3 10:14 -4 9 W L W D L
18 Blackpool 8 2 2 4 13:14 -1 8 L L D L L
19 Barnsley 8 2 2 4 8:15 -7 8 W L L D L
20 Peterborough 9 2 2 5 7:14 -7 8 L D L L W
21 Bromley 8 2 2 4 9:20 -11 8 L L D W L
22 Notts County 8 1 4 3 8:11 -3 7 D D L L L
23 Milton Keynes Dons 8 0 6 2 9:15 -6 6 L D D D L
24 Wigan 8 1 1 6 5:13 -8 4 W L D L L
  • Promotion - Championship
  • Promotion - League One (Play Offs)
  • Relegation - League Two
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Reading 5 3 1 1 14:6 +8 10
2 Mansfield Town 4 3 1 0 9:4 +5 10
3 Cambridge United 5 3 1 1 8:6 +2 10
4 Stockport County 5 3 0 2 13:8 +5 9
5 Plymouth 5 3 0 2 8:5 +3 9
6 Huddersfield 4 2 2 0 9:4 +5 8
7 AFC Wimbledon 4 2 2 0 2:0 +2 8
8 Bradford 4 2 1 1 4:2 +2 7
9 Stevenage 4 2 1 1 6:5 +1 7
10 Burton Albion 5 1 3 1 10:9 +1 6
11 Sheffield Wednesday 4 1 2 1 7:3 +4 5
12 Oxford United 3 1 2 0 6:3 +3 5
13 Blackpool 4 1 2 1 9:7 +2 5
14 Luton 4 1 2 1 5:4 +1 5
15 Doncaster 4 1 2 1 4:4 0 5
16 Notts County 4 1 1 2 4:5 -1 4
17 Peterborough 4 1 1 2 3:5 -2 4
18 Barnsley 4 1 1 2 4:8 -4 4
19 Bromley 4 1 1 2 3:9 -6 4
20 Wycombe 5 0 3 2 8:12 -4 3
21 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 3:7 -4 3
22 Leyton Orient 5 1 0 4 5:10 -5 3
23 Leicester 4 1 0 3 4:9 -5 3
24 Wigan 4 1 0 3 3:8 -5 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Plymouth 5 3 1 1 10:7 +3 10
2 Sheffield Wednesday 4 3 1 0 8:5 +3 10
3 Bradford 5 3 1 1 4:3 +1 10
4 Oxford United 4 3 0 1 9:5 +4 9
5 Leyton Orient 4 2 2 0 8:1 +7 8
6 Huddersfield 5 2 2 1 7:5 +2 8
7 Stockport County 4 2 1 1 7:3 +4 7
8 Wycombe 4 2 1 1 6:8 -2 7
9 Cambridge United 4 1 3 0 6:5 +1 6
10 Leicester 4 1 3 0 6:5 +1 6
11 Luton 4 2 0 2 11:11 0 6
12 Burton Albion 5 2 0 3 4:7 -3 6
13 Reading 4 1 2 1 8:5 +3 5
14 Stevenage 4 1 2 1 6:3 +3 5
15 Doncaster 4 1 1 2 5:5 0 4
16 Barnsley 4 1 1 2 4:7 -3 4
17 Bromley 4 1 1 2 6:11 -5 4
18 AFC Wimbledon 5 1 1 3 5:10 -5 4
19 Peterborough 5 1 1 3 4:9 -5 4
20 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 6:8 -2 3
21 Notts County 4 0 3 1 4:6 -2 3
22 Blackpool 4 1 0 3 4:7 -3 3
23 Wigan 4 0 1 3 2:5 -3 1
24 Mansfield Town 4 0 1 3 3:10 -7 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Oxford United

Antrenor: A. Ramsey

4-2-3-1
1 J. Cumming
30 P. Kioso
6 M. Helik
3 C. Brown
26 J. Currie
11 T. Goodrham
8 C. Brannagan
57 M. Missanga
32 L. Sibley
23 S. Dembélé
9 M. Harris

Rezerve

  • 20L. LynchF
  • 19G. O'DonkorF
  • 15B. SpencerD
  • 13S. EastwoodG
  • 2S. LongD
  • 4Kai AndrewsM
  • 27L. SnowdenF

Stockport County

Antrenor: J. McNulty

3-4-3
1 Oliver Whatmuff
24 Kyron Silveria Gordon
6 E. O'Connell
5 E. Pye
15 R. Glover
4 L. Bate
10 O. Norwood
23 B. Osborn
7 J. Diamond
19 K. Wootton
16 H. Wood

Rezerve

  • 18L. FioriniM
  • 30Ethan EnnisF
  • 2J. Dacres-CogleyD
  • 9B. AndréssonF
  • 20J. AdigunM
  • 25M. JobeD
  • 22M. MandronF