Stevenage vs Mansfield Town: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Stevenage
formă acasă
W L D W W
League One
The Lamex Stadium
Sigla Mansfield Town
formă în deplasare
W L L L D

Analiza AI a meciului

Stevenage
Mansfield Town

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Stevenage (General) (Acasă) (Deplasare)
Mansfield Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.60
3.30
1.90
2.45
3.60
1.30
Coeficient Peste 2.5
2.00
3.00
1.00
4.00
4.00
4.00
Coeficient GG
3.45
3.60
3.30
3.80
4.00
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Stevenage (General) (Acasă) (Deplasare)
Mansfield Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W W L W
W L D W W
D D D W L
vs
L L D D W
D W W D W
W L L L D
Formă Peste 2.5
U O O U U
U O O O U
U U U O U
vs
O U U O O
O O O U O
O O O U O
Formă GG
N Y Y N N
N Y Y Y N
Y Y N Y N
vs
N N N Y Y
Y Y Y N Y
Y Y N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.30 2.40 2.20 Stevenage (General) (Acasă) (Deplasare)
3.50 3.40 3.60 Mansfield Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Mansfield Town +1.20
Mansfield Town +1.10
Mansfield Town +1.30
Mansfield Town +1.10
Mansfield Town +1.00
Mansfield Town +1.20
Mansfield Town +1.30
Mansfield Town +1.20
Mansfield Town +1.40
Media goluri marcate/meci
1.40 1.40 1.40 Stevenage (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 2.20 1.40 Mansfield Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Mansfield Town +0.40
Mansfield Town +0.80
Egalitate
Mansfield Town +0.40
Mansfield Town +0.80
Egalitate
Mansfield Town +0.40
Mansfield Town +0.80
Egalitate
Media goluri primite/meci
0.90 1.00 0.80 Stevenage (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 1.20 2.20 Mansfield Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Stevenage
Mai bine: Stevenage
Mai bine: Stevenage
Mai bine: Stevenage
Mai bine: Stevenage
Mai bine: Stevenage
Mai bine: Stevenage
Mai bine: Stevenage
Mai bine: Stevenage
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Stevenage
Mansfield Town

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stevenage (General) (Acasă) (Deplasare)
Mansfield Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.4 1.4 1.4 1.8 2.2 1.4
Goluri primite/meci 0.9 1 0.8 1.7 1.2 2.2
Goluri totale/meci 2.3 2.4 2.2 3.5 3.4 3.6
Rată GG 60% 60% 60% 70% 80% 60%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 10% 20% 0%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League One - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Stevenage
Mansfield Town

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stevenage (General) (Acasă) (Deplasare)
Mansfield Town (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Stevenage
Mansfield Town

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stevenage (General) (Acasă) (Deplasare)
Mansfield Town (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

League One

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Plymouth 10 6 1 3 18:12 +6 19 W W L W W
2 Bradford 9 5 2 2 8:5 +3 17 W W W D D
3 Stockport County 9 5 1 3 20:11 +9 16 W L D W W
4 Huddersfield 9 4 4 1 16:9 +7 16 D D L W D
5 Cambridge United 9 4 4 1 14:11 +3 16 D W D D W
6 Reading 9 4 3 2 22:11 +11 15 L W D D W
7 Sheffield Wednesday 8 4 3 1 15:8 +7 15 W W D D D
8 Oxford United 7 4 2 1 15:8 +7 14 L W W D W
9 Stevenage 8 3 3 2 12:8 +4 12 D W W L W
10 Burton Albion 10 3 3 4 14:16 -2 12 L D W L L
11 AFC Wimbledon 9 3 3 3 7:10 -3 12 W W D D L
12 Leyton Orient 9 3 2 4 13:11 +2 11 D L W L D
13 Luton 8 3 2 3 16:15 +1 11 W D L L W
14 Mansfield Town 8 3 2 3 12:14 -2 11 L L D D W
15 Wycombe 9 2 4 3 14:20 -6 10 D W W D L
16 Doncaster 8 2 3 3 9:9 0 9 D L L W W
17 Leicester 8 2 3 3 10:14 -4 9 W L W D L
18 Blackpool 8 2 2 4 13:14 -1 8 L L D L L
19 Barnsley 8 2 2 4 8:15 -7 8 W L L D L
20 Peterborough 9 2 2 5 7:14 -7 8 L D L L W
21 Bromley 8 2 2 4 9:20 -11 8 L L D W L
22 Notts County 8 1 4 3 8:11 -3 7 D D L L L
23 Milton Keynes Dons 8 0 6 2 9:15 -6 6 L D D D L
24 Wigan 8 1 1 6 5:13 -8 4 W L D L L
  • Promotion - Championship
  • Promotion - League One (Play Offs)
  • Relegation - League Two
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Reading 5 3 1 1 14:6 +8 10
2 Mansfield Town 4 3 1 0 9:4 +5 10
3 Cambridge United 5 3 1 1 8:6 +2 10
4 Stockport County 5 3 0 2 13:8 +5 9
5 Plymouth 5 3 0 2 8:5 +3 9
6 Huddersfield 4 2 2 0 9:4 +5 8
7 AFC Wimbledon 4 2 2 0 2:0 +2 8
8 Bradford 4 2 1 1 4:2 +2 7
9 Stevenage 4 2 1 1 6:5 +1 7
10 Burton Albion 5 1 3 1 10:9 +1 6
11 Sheffield Wednesday 4 1 2 1 7:3 +4 5
12 Oxford United 3 1 2 0 6:3 +3 5
13 Blackpool 4 1 2 1 9:7 +2 5
14 Luton 4 1 2 1 5:4 +1 5
15 Doncaster 4 1 2 1 4:4 0 5
16 Notts County 4 1 1 2 4:5 -1 4
17 Peterborough 4 1 1 2 3:5 -2 4
18 Barnsley 4 1 1 2 4:8 -4 4
19 Bromley 4 1 1 2 3:9 -6 4
20 Wycombe 5 0 3 2 8:12 -4 3
21 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 3:7 -4 3
22 Leyton Orient 5 1 0 4 5:10 -5 3
23 Leicester 4 1 0 3 4:9 -5 3
24 Wigan 4 1 0 3 3:8 -5 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Plymouth 5 3 1 1 10:7 +3 10
2 Sheffield Wednesday 4 3 1 0 8:5 +3 10
3 Bradford 5 3 1 1 4:3 +1 10
4 Oxford United 4 3 0 1 9:5 +4 9
5 Leyton Orient 4 2 2 0 8:1 +7 8
6 Huddersfield 5 2 2 1 7:5 +2 8
7 Stockport County 4 2 1 1 7:3 +4 7
8 Wycombe 4 2 1 1 6:8 -2 7
9 Cambridge United 4 1 3 0 6:5 +1 6
10 Leicester 4 1 3 0 6:5 +1 6
11 Luton 4 2 0 2 11:11 0 6
12 Burton Albion 5 2 0 3 4:7 -3 6
13 Reading 4 1 2 1 8:5 +3 5
14 Stevenage 4 1 2 1 6:3 +3 5
15 Doncaster 4 1 1 2 5:5 0 4
16 Barnsley 4 1 1 2 4:7 -3 4
17 Bromley 4 1 1 2 6:11 -5 4
18 AFC Wimbledon 5 1 1 3 5:10 -5 4
19 Peterborough 5 1 1 3 4:9 -5 4
20 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 6:8 -2 3
21 Notts County 4 0 3 1 4:6 -2 3
22 Blackpool 4 1 0 3 4:7 -3 3
23 Wigan 4 0 1 3 2:5 -3 1
24 Mansfield Town 4 0 1 3 3:10 -7 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Stevenage

Antrenor: A. Revell

3-4-1-2
1 T. Setford
15 T. Vancooten
2 L. James-Wildin
5 C. Piergianni
25 Wanya Marçal
8 D. Phillips
24 M. Smith
14 S. Earley
10 D. Kemp
18 O. Sanderson
9 J. Magennis

Rezerve

  • 44P. PattersonF
  • 4J. HoughtonM
  • 16K. CaseyD
  • 27B. BroggioF
  • 12D. BardenG
  • 28M. MellonF
  • 23L. ThompsonM

Mansfield Town

Antrenor: N. Clough

3-1-4-2
1 L. Roberts
4 E. Hewitt
23 A. Oshilaja
5 R. Sweeney
25 L. Reed
22 N. Moriah-Welsh
13 J. Russell
16 L. Thompson
3 S. McLaughlin
18 R. Oates
14 M. Smith

Rezerve

  • 33G. AbbottM
  • 20F. Blake-TracyD
  • 8L. BoltonD
  • 24R. HendryM
  • 2K. KnoyleD
  • 10G. MarisM
  • 19T. RobertsF