Chambly Thelle FC vs Furiani-Agliani: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Chambly Thelle FC
formă acasă
W W
National 2 - Group A
Stade Pierre Brisson
Sigla Furiani-Agliani
formă în deplasare
D W

Analiza AI a meciului

Chambly Thelle FC
Furiani-Agliani

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Chambly Thelle FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Furiani-Agliani (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.33
5.00
2.50
3.83
4.13
3.25
Coeficient Peste 2.5
3.33
5.00
2.50
2.50
2.50
2.50
Coeficient GG
3.25
3.25
3.25
3.00
2.88
3.25
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Chambly Thelle FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Furiani-Agliani (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L W L
W W
W W L L
vs
D W W W W
D W W W
D W
Formă Peste 2.5
O O O O U
O O
U O O U
vs
U O O U O
U O U O
U O
Formă GG
Y Y Y N N
Y N
N Y Y N
vs
Y Y N N Y
N Y N Y
Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.75 3.50 2.00 Chambly Thelle FC (General) (Acasă) (Deplasare)
3.00 3.00 3.00 Furiani-Agliani (General) (Acasă) (Deplasare)
Furiani-Agliani +0.25
Furiani-Agliani +0.25
Furiani-Agliani +0.25
Chambly Thelle FC +0.50
Chambly Thelle FC +0.50
Chambly Thelle FC +0.50
Furiani-Agliani +1.00
Furiani-Agliani +1.00
Furiani-Agliani +1.00
Media goluri marcate/meci
2.00 3.00 1.00 Chambly Thelle FC (General) (Acasă) (Deplasare)
2.38 2.25 2.50 Furiani-Agliani (General) (Acasă) (Deplasare)
Furiani-Agliani +0.38
Furiani-Agliani +0.25
Furiani-Agliani +0.50
Chambly Thelle FC +0.62
Chambly Thelle FC +0.75
Chambly Thelle FC +0.50
Furiani-Agliani +1.38
Furiani-Agliani +1.25
Furiani-Agliani +1.50
Media goluri primite/meci
0.75 0.50 1.00 Chambly Thelle FC (General) (Acasă) (Deplasare)
0.63 0.75 0.50 Furiani-Agliani (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Furiani-Agliani
Egalitate
Mai bine: Furiani-Agliani
Mai bine: Chambly Thelle FC
Mai bine: Chambly Thelle FC
Egalitate
Mai bine: Furiani-Agliani
Mai bine: Furiani-Agliani
Mai bine: Furiani-Agliani
Ultimele 6 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Chambly Thelle FC
Furiani-Agliani

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chambly Thelle FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Furiani-Agliani (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2 3 1 2.38 2.25 2.5
Goluri primite/meci 0.75 0.5 1 0.63 0.75 0.5
Goluri totale/meci 2.75 3.5 2 3 3 3
Rată GG 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Rată meciuri fără gol primit 38% 50% 25% 50% 50% 50%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group A - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Chambly Thelle FC
Furiani-Agliani

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chambly Thelle FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Furiani-Agliani (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group A · National 2: Group A

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.