1. FC Heidenheim vs Energie Cottbus: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla 1. FC Heidenheim
formă acasă
W W W D
2. Bundesliga
Voith-Arena
Sigla Energie Cottbus
formă în deplasare
L D W L

Analiza AI a meciului

1. FC Heidenheim
Energie Cottbus

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Energie Cottbus (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.29
4.13
2.17
1.86
2.17
1.63
Coeficient Peste 2.5
2.86
2.50
3.33
4.29
3.33
5.00
Coeficient GG
3.29
2.88
3.83
4.00
5.00
3.25
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Energie Cottbus (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W D D
W W W D
L W D
vs
L D W D L
W L D
L D W L
Formă Peste 2.5
O U U O U
O O U U
O U O
vs
O O O U O
O O U
O O O O
Formă GG
Y N N Y N
Y Y N N
Y N Y
vs
Y Y N Y Y
Y Y Y
N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.67 4.00 3.33 1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
4.42 4.33 4.50 Energie Cottbus (General) (Acasă) (Deplasare)
Energie Cottbus +0.75
Energie Cottbus +0.66
Energie Cottbus +0.83
Energie Cottbus +0.42
Energie Cottbus +0.33
Energie Cottbus +0.50
Energie Cottbus +1.09
Energie Cottbus +1.00
Energie Cottbus +1.17
Media goluri marcate/meci
1.92 2.50 1.33 1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
2.17 2.33 2.00 Energie Cottbus (General) (Acasă) (Deplasare)
Energie Cottbus +0.25
Energie Cottbus +0.41
Energie Cottbus +0.08
1. FC Heidenheim +0.33
1. FC Heidenheim +0.17
1. FC Heidenheim +0.50
Energie Cottbus +0.84
Energie Cottbus +1.00
Energie Cottbus +0.67
Media goluri primite/meci
1.75 1.50 2.00 1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
2.25 2.00 2.50 Energie Cottbus (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Egalitate
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

1. FC Heidenheim
Energie Cottbus

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Energie Cottbus (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.92 2.5 1.33 2.17 2.33 2
Goluri primite/meci 1.75 1.5 2 2.25 2 2.5
Goluri totale/meci 3.67 4 3.33 4.42 4.33 4.5
Rată GG 58% 50% 67% 75% 100% 50%
Rată meciuri fără gol primit 42% 50% 33% 13% 0% 25%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Bundesliga - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
1. FC Heidenheim
Energie Cottbus

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Energie Cottbus (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
1. FC Heidenheim
Energie Cottbus

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Energie Cottbus (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

2. Bundesliga

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Hertha BSC 7 7 0 0 19:8 +11 21 W W W W W
2 1. FC Nürnberg 7 5 2 0 20:10 +10 17 W D W W D
3 1. FC Heidenheim 7 4 2 1 14:12 +2 14 W W W D D
4 1. FC Magdeburg 7 4 1 2 14:9 +5 13 W L W D W
5 VfL Wolfsburg 7 3 3 1 19:12 +7 12 W D L W D
6 1. FC Kaiserslautern 7 3 3 1 6:4 +2 12 W W L W D
7 FC St. Pauli 7 2 4 1 10:8 +2 10 L D W D W
8 Energie Cottbus 7 2 2 3 15:16 -1 8 L D W D L
9 Arminia Bielefeld 7 2 2 3 11:12 -1 8 L D L D W
10 VfL Osnabrück 7 2 2 3 10:13 -3 8 W W L D D
11 Eintracht Braunschweig 7 2 1 4 13:13 0 7 L L D L W
12 VfL Bochum 7 2 1 4 5:7 -2 7 L W D L L
13 Hannover 96 7 2 1 4 7:12 -5 7 W D L W L
14 SV Darmstadt 98 7 2 1 4 8:14 -6 7 L L W L W
15 SpVgg Greuther Fürth 7 1 3 3 10:13 -3 6 W L D D L
16 Dynamo Dresden 7 1 2 4 9:15 -6 5 L L D L D
17 Karlsruher SC 7 1 2 4 6:14 -8 5 L D L L L
18 Holstein Kiel 7 0 4 3 7:11 -4 4 L D L D L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation Playoffs
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 1. FC Nürnberg 4 3 1 0 13:6 +7 10
2 1. FC Heidenheim 4 3 1 0 10:6 +4 10
3 Hertha BSC 3 3 0 0 8:3 +5 9
4 1. FC Magdeburg 4 3 0 1 9:6 +3 9
5 1. FC Kaiserslautern 3 2 1 0 4:0 +4 7
6 SV Darmstadt 98 4 2 1 1 7:5 +2 7
7 FC St. Pauli 4 2 1 1 5:3 +2 7
8 VfL Wolfsburg 3 1 2 0 9:5 +4 5
9 Arminia Bielefeld 3 1 2 0 7:4 +3 5
10 Energie Cottbus 3 1 1 1 7:6 +1 4
11 Hannover 96 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Eintracht Braunschweig 4 1 1 2 6:8 -2 4
13 VfL Osnabrück 4 1 1 2 5:8 -3 4
14 Holstein Kiel 3 0 3 0 5:5 0 3
15 Dynamo Dresden 3 1 0 2 3:4 -1 3
16 Karlsruher SC 4 1 0 3 4:10 -6 3
17 SpVgg Greuther Fürth 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 VfL Bochum 4 0 1 3 1:4 -3 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Hertha BSC 4 4 0 0 11:5 +6 12
2 VfL Wolfsburg 4 2 1 1 10:7 +3 7
3 1. FC Nürnberg 3 2 1 0 7:4 +3 7
4 VfL Bochum 3 2 0 1 4:3 +1 6
5 SpVgg Greuther Fürth 4 1 2 1 7:7 0 5
6 1. FC Kaiserslautern 4 1 2 1 2:4 -2 5
7 1. FC Magdeburg 3 1 1 1 5:3 +2 4
8 VfL Osnabrück 3 1 1 1 5:5 0 4
9 Energie Cottbus 4 1 1 2 8:10 -2 4
10 1. FC Heidenheim 3 1 1 1 4:6 -2 4
11 Eintracht Braunschweig 3 1 0 2 7:5 +2 3
12 FC St. Pauli 3 0 3 0 5:5 0 3
13 Arminia Bielefeld 4 1 0 3 4:8 -4 3
14 Hannover 96 4 1 0 3 3:8 -5 3
15 Karlsruher SC 3 0 2 1 2:4 -2 2
16 Dynamo Dresden 4 0 2 2 6:11 -5 2
17 Holstein Kiel 4 0 1 3 2:6 -4 1
18 SV Darmstadt 98 3 0 0 3 1:9 -8 0

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

1. FC Heidenheim

Antrenor: F. Schmidt

4-4-2
33 T. Dähne
22 O. Mhamdi
6 P. Mainka
19 J. Föhrenbach
27 M. Heule
8 P. Hennrich
3 J. Schöppner
16 J. Niehues
17 M. Honsak
10 C. Conteh
29 M. Kaufmann

Rezerve

  • 41M. ZrilicM
  • 11B. ZivzivadzeF
  • 38Y. WagnerF
  • 18A. VogtF
  • 4T. SierslebenD
  • 23L. PaqaradaD
  • 28Adam KölleD
  • 20L. KerberM
  • 1Frank FellerG

Energie Cottbus

Antrenor: C. Wollitz

4-2-3-1
1 M. Lotka
3 H. Rorig
2 K. Manu
21 Luca Erlein
20 A. Borgmann
32 L. Bittencourt
8 Lukas Michelbrink
10 T. Ciğerci
11 M. Hannemann
7 C. Kinsombi
31 J. Butler

Rezerve

  • 16R. MaloneD
  • 5D. PelivanM
  • 6J. HofmannM
  • 23Fousseny DoumbiaD
  • 9L. CopadoF
  • 4T. CampulkaD
  • 13Dmytro BohdanovF
  • 19J. BoziarisM
  • 29K. KratzschG