Anker Wismar vs Reinickendorfer Fuchse: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Anker Wismar
formă acasă
W W W L L
Oberliga - Nordost-Nord
Jahnsportplatz
Sigla Reinickendorfer Fuchse
formă în deplasare
L D L

Analiza AI a meciului

Anker Wismar
Reinickendorfer Fuchse

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Anker Wismar (General) (Acasă) (Deplasare)
Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.00
3.00
3.00
2.07
3.25
0.50
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
2.86
2.50
3.33
Coeficient GG
3.95
3.60
4.30
4.29
5.00
3.33
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Anker Wismar (General) (Acasă) (Deplasare)
Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L W L W
W W W L L
L W L W W
vs
D D W L W
D D W W
L D L
Formă Peste 2.5
O U O O O
O U U O O
O O U O O
vs
U U O O O
U U O O
O U O
Formă GG
Y N Y Y Y
Y N N Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N Y Y Y
Y Y Y Y
Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.40 2.80 4.00 Anker Wismar (General) (Acasă) (Deplasare)
2.25 2.50 2.00 Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Anker Wismar +1.15
Anker Wismar +0.90
Anker Wismar +1.40
Anker Wismar +0.55
Anker Wismar +0.30
Anker Wismar +0.80
Anker Wismar +1.75
Anker Wismar +1.50
Anker Wismar +2.00
Media goluri marcate/meci
1.80 1.40 2.20 Anker Wismar (General) (Acasă) (Deplasare)
1.08 1.50 0.67 Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Anker Wismar +0.72
Anker Wismar +0.30
Anker Wismar +1.13
Anker Wismar +0.32
Reinickendorfer Fuchse +0.10
Anker Wismar +0.73
Anker Wismar +1.12
Anker Wismar +0.70
Anker Wismar +1.53
Media goluri primite/meci
1.60 1.40 1.80 Anker Wismar (General) (Acasă) (Deplasare)
1.17 1.00 1.33 Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Mai bine: Reinickendorfer Fuchse
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Anker Wismar
Reinickendorfer Fuchse

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Anker Wismar (General) (Acasă) (Deplasare)
Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.8 1.4 2.2 1.08 1.5 0.67
Goluri primite/meci 1.6 1.4 1.8 1.17 1 1.33
Goluri totale/meci 3.4 2.8 4 2.25 2.5 2
Rată GG 70% 60% 80% 83% 100% 67%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 17% 0% 33%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Anker Wismar
Reinickendorfer Fuchse

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Anker Wismar (General) (Acasă) (Deplasare)
Reinickendorfer Fuchse (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0