BAK '07 vs FC Lok Stendal: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla BAK '07
formă acasă
W W D W D
Oberliga - Nordost-Nord
Poststadion
Sigla FC Lok Stendal
formă în deplasare
D W L L

Analiza AI a meciului

BAK '07
FC Lok Stendal

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

BAK '07 (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.10
3.60
2.60
1.64
1.67
1.63
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
3.57
3.33
3.75
Coeficient GG
3.45
3.60
3.30
4.00
3.83
4.13
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

BAK '07 (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D W W D
W W D W D
L D D W W
vs
W W L L L
L W L
D W L L
Formă Peste 2.5
O O U O U
O O O U U
U O U O O
vs
O U U O O
O U O
O O U O
Formă GG
Y Y N Y Y
N Y Y N Y
N Y N Y Y
vs
Y N N Y Y
Y N Y
Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.10 2.60 3.60 BAK '07 (General) (Acasă) (Deplasare)
3.67 4.33 3.00 FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Lok Stendal +0.57
FC Lok Stendal +1.23
BAK '07 +0.10
FC Lok Stendal +1.07
FC Lok Stendal +1.73
FC Lok Stendal +0.40
FC Lok Stendal +0.07
FC Lok Stendal +0.73
BAK '07 +0.60
Media goluri marcate/meci
1.90 1.80 2.00 BAK '07 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.63 2.00 1.25 FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
BAK '07 +0.27
FC Lok Stendal +0.10
BAK '07 +0.65
BAK '07 +0.17
FC Lok Stendal +0.20
BAK '07 +0.55
BAK '07 +0.37
Egalitate
BAK '07 +0.75
Media goluri primite/meci
1.20 0.80 1.60 BAK '07 (General) (Acasă) (Deplasare)
2.04 2.33 1.75 FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: BAK '07
Mai bine: BAK '07
Mai bine: BAK '07
Mai bine: BAK '07
Mai bine: BAK '07
Mai bine: BAK '07
Mai bine: BAK '07
Mai bine: BAK '07
Mai bine: BAK '07
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

BAK '07
FC Lok Stendal

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

BAK '07 (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.9 1.8 2 1.63 2 1.25
Goluri primite/meci 1.2 0.8 1.6 2.04 2.33 1.75
Goluri totale/meci 3.1 2.6 3.6 3.67 4.33 3
Rată GG 60% 60% 60% 71% 67% 75%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 17% 33% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
BAK '07
FC Lok Stendal

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

BAK '07 (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Lok Stendal (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0