Hansa Rostock II vs Sparta Lichtenberg: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Hansa Rostock II
formă acasă
W W D L D
Oberliga - Nordost-Nord
Volksstadion
Sigla Sparta Lichtenberg
formă în deplasare
L L D L L

Analiza AI a meciului

Hansa Rostock II
Sparta Lichtenberg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Sparta Lichtenberg (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.95
2.60
3.30
1.30
2.30
0.30
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
3.00
4.00
2.00
Coeficient GG
3.95
3.60
4.30
3.95
4.30
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Sparta Lichtenberg (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D W W D
W W D L D
W L W W D
vs
L L W L L
W D L W L
L L D L L
Formă Peste 2.5
O O O O O
U O U O O
O U O O O
vs
O U O O O
O U O O O
U O U U O
Formă GG
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
Y N Y Y Y
vs
Y N Y Y N
Y Y Y Y N
N Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.00 3.00 5.00 Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
3.20 4.20 2.20 Sparta Lichtenberg (General) (Acasă) (Deplasare)
Hansa Rostock II +0.80
Sparta Lichtenberg +0.20
Hansa Rostock II +1.80
Sparta Lichtenberg +0.20
Sparta Lichtenberg +1.20
Hansa Rostock II +0.80
Hansa Rostock II +1.80
Hansa Rostock II +0.80
Hansa Rostock II +2.80
Media goluri marcate/meci
2.80 2.00 3.60 Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 2.00 0.60 Sparta Lichtenberg (General) (Acasă) (Deplasare)
Hansa Rostock II +1.50
Hansa Rostock II +0.80
Hansa Rostock II +2.20
Hansa Rostock II +0.70
Egalitate
Hansa Rostock II +1.40
Hansa Rostock II +2.30
Hansa Rostock II +1.60
Hansa Rostock II +3.00
Media goluri primite/meci
1.20 1.00 1.40 Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 2.20 1.60 Sparta Lichtenberg (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Hansa Rostock II
Mai bine: Hansa Rostock II
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Hansa Rostock II
Sparta Lichtenberg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Sparta Lichtenberg (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.8 2 3.6 1.3 2 0.6
Goluri primite/meci 1.2 1 1.4 1.9 2.2 1.6
Goluri totale/meci 4 3 5 3.2 4.2 2.2
Rată GG 70% 60% 80% 70% 80% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 0% 0% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Hansa Rostock II
Sparta Lichtenberg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Hansa Rostock II (General) (Acasă) (Deplasare)
Sparta Lichtenberg (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0