Neustrelitz vs Mecklenburg Schwerin: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Neustrelitz
formă acasă
W W W D L
Oberliga - Nordost-Nord
Parkstadion
Sigla Mecklenburg Schwerin
formă în deplasare
D D L

Analiza AI a meciului

Neustrelitz
Mecklenburg Schwerin

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Neustrelitz (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.65
3.30
0.00
2.07
2.88
1.00
Coeficient Peste 2.5
3.50
2.00
5.00
4.29
5.00
3.33
Coeficient GG
3.80
2.60
5.00
5.00
5.00
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Neustrelitz (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D L L L
W W W D L
L L L L L
vs
W D L L D
W W L D
D D L
Formă Peste 2.5
O U O O O
U U O U O
O O O O O
vs
O O O O O
O O O O
U O O
Formă GG
Y N Y Y Y
N N Y N Y
Y Y Y Y Y
vs
Y Y Y Y Y
Y Y Y Y
Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.40 2.40 4.40 Neustrelitz (General) (Acasă) (Deplasare)
3.29 3.25 3.33 Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Neustrelitz +0.11
Neustrelitz +0.15
Neustrelitz +0.07
Mecklenburg Schwerin +0.89
Mecklenburg Schwerin +0.85
Mecklenburg Schwerin +0.93
Neustrelitz +1.11
Neustrelitz +1.15
Neustrelitz +1.07
Media goluri marcate/meci
1.40 1.40 1.40 Neustrelitz (General) (Acasă) (Deplasare)
1.54 1.75 1.33 Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin +0.14
Mecklenburg Schwerin +0.35
Neustrelitz +0.07
Mecklenburg Schwerin +0.14
Mecklenburg Schwerin +0.35
Neustrelitz +0.07
Mecklenburg Schwerin +0.14
Mecklenburg Schwerin +0.35
Neustrelitz +0.07
Media goluri primite/meci
2.00 1.00 3.00 Neustrelitz (General) (Acasă) (Deplasare)
1.75 1.50 2.00 Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Mecklenburg Schwerin
Mai bine: Mecklenburg Schwerin
Egalitate
Mai bine: Neustrelitz
Mai bine: Neustrelitz
Mai bine: Neustrelitz
Mai bine: Mecklenburg Schwerin
Mai bine: Mecklenburg Schwerin
Mai bine: Mecklenburg Schwerin
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Neustrelitz
Mecklenburg Schwerin

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Neustrelitz (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.4 1.4 1.4 1.54 1.75 1.33
Goluri primite/meci 2 1 3 1.75 1.5 2
Goluri totale/meci 3.4 2.4 4.4 3.29 3.25 3.33
Rată GG 70% 40% 100% 100% 100% 100%
Rată meciuri fără gol primit 30% 60% 0% 0% 0% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Neustrelitz
Mecklenburg Schwerin

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Neustrelitz (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0